آشنایی با انواع میز چوبی
تعداد بازدید: 1009تعداد نظرات: 0
1397/11/06 - 16:17

آشنایی با انواع میز چوبی

یکی از متریال هایی که می توان در مبلمان و المان های شهری و همچنین محصولات چوبی آرا به طور گسترده ای استفاده نمود چوب ترمو می باشد. این چوب دارای مزایا و ویژگی های بسیار شگفت انگیزی می باشد که آن را مناسب برای کاربرد در فضای بیرون می سازد. ساخت میز چوبی با استفاده چوب یکی از محصولات پرطرفدار این شرکت می باشد که در صورت استفاده از این میزها در فضای باز توصیه می شود از چوب های مناسب برای فضای باز در ساخت آن استفاده شود.

شرکت پارس آرای کوهستان تامین کننده ی چوب های تخصصی صنعت ساختمان می باشد که به طور انحصاری نمایندگی برخی از برندهای معتبر جهانی را برعهده دارد. چوب های هاردوود و سافت وود برای کاربردهای مختلف از قبیل دکینگ، نما، پارکت، خانه های تمام چوب، پنل های سازه ای، مبلمان و المان های شهری و محصولات چوبی قابل استفاده می باشد.

میز چوبی آبرلی

این مجموعه افزون بر تامین و اجرای چوب های تخصصی، برخوردار از دپارتمان طراحی و تولید کننده ی محصولات چوبی، مبلمان و المان های شهری با برند آرا است. محصولاتی متنوع با استفاده از چوب طبیعی با رعایت اصول ارگونومی از فعالیت های نوآورانه ی این مجموعه خواهد بود. یکی از محصولات این مجموعه میز چوبی می باشد که در طرح های مختلف با استفاده از گونه های متنوع چوب ساخته و تولید می گردد. در مجموعه میزهای تولیدی آرا یکی از زیباترین این محصولات میز چوبی آبرلی است که به صورت گرد با استفاده از چوب ترمو ساخته می شود. روغن پوشش حفاظتی مخصوص فضای باز در برابر اشعه ی UV به عنوان پوشش برای میز چوبی آرا مورد استفاده قرار می گیرد تا در برابر اشعه ی آفتاب و همچنین هوای آزاد و باد و باران مقاوم تر گردد. پیچ هایی که برای اتصال بخش های مختلف چوب استفاده می شود از نوع استیل است که در هوای آزاد و همچنین در مجاورت آب و باران محافظت گردد و دچار زنگ زدگی و خوردگی نشود. میز آبرلی با استفاده از چوب ترمو ساخته می شود و همانطور که می دانید چوب ترمو دارای وزن بسیار سبکی است و برای ساخت میز و انواع مبلمان و المان های شهری بسیار مناسب است. قابلیت جابجایی آسان این محصولات منجر شده است که امکان استفاده در مکان های مختلف را ایجاد نموده است. امکان تولید در ابعاد متنوع به صورت سفارشی برای این محصول وجود دارد.

 

یکی از متریال هایی که می توان در مبلمان و المان های شهری و همچنین محصولات چوبی آرا به طور گسترده ای استفاده نمود چوب ترمو می باشد. این چوب دارای مزایا و ویژگی های بسیار شگفت انگیزی می باشد که آن را مناسب برای کاربرد در فضای بیرون و همچنین داخل می کند. دوام بالا، استقامت بی نظیر، وزن سبک، مقاومت در برابر حشرات و پوسیدگی ناشی از قارچ و کپک و عایق حرارتی از جمله مزایا و ویژگی های این محصولات می باشد.

لمس میز چوبی احساس طبیعی بودن را به انسان انتقال می دهد و در واقع نوعی پیوند انسان با طبیعت خواهد بود. مواد طبیعی و استفاده از آن در محصولاتی که ارتباط مستقیم با سلامت افراد دارد از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. امروزه کاربرد مواد مصنوعی به شدت افزایش یافته است و خطرات بسیار زیادی به دلیل وجود مواد شیمایی سلامت انسان ها را تهدید نموده است. چوب ترمو به دللی عدم استفاده از هیچ گونه مواد شیمیایی در فرآوری به طور چشمگیری مورد توجه سازندگان، مهندسین، آرشیتکت ها و طرفداران محیط زیست قرار گرفته است. چوب دارای گرمی و انعطاف پذیری بسیار شگفت انگیزی است. نشستن و استفاد از آن راحتی و آسایش خاصی را به افراد می بخشد که این حس با دیگر متریال ها قابل رقابت نخواهد بود. نشستن بر روی نیمکت چوبی انرژی طبیعت را به انسان انتقال می دهد که هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ جسمی برای افراد بسیار سودمند خواهد بود.   

پارس آرای کوهستان تولید کننده ی محصولات چوبی آرا با بهره گیری از مهندسین و تیم اجرایی و توانمند در کنار متریالی متفاوت و طبیعی پیشرو در زمینه ی محصولات چوبی و مبلمان و المان های شهری می باشند.