آشنایی با نیمکت چوبی برند آرا
تعداد بازدید: 496تعداد نظرات: 0
1398/01/03 - 14:30

آشنایی با نیمکت چوبی برند آرا

نیمکت چوبی دارای زیبایی و همچنین کارایی متمایزی در مقایسه با نیمکت هایی با متریال دیگر است که علاوه بر گرما و راحتی منجر به تغییر شکل بافت شهری می گردد. کاربرد نیمکت در فضاهای باز گرمای مطلوبی را در فصول مختلف برای شهروندان فراهم می آورد. دریافت احساس آرامش و راحتی یکی از مهم ترین فاکتور های یک نیمکت مناسب می باشد. به دلیل تماس بدن انسان با نیمکت متریال مورد استفاده در ساخت این متریال بسیار حائز اهمیت می باشد.

نیمکت چوبی برای استفاده در مکان های عمومی، پارک ها، معابر، ویلاهای شخصی، باغ ها، حیاط منازل مورد استفاده قرار می گیرد. آیا تا به حال برای شما اتفاق افتاده است که بر روی نیمکت فلزی پارک یا مکان دیگری بنشینید و احساس سرما شما را آزار دهد؟

بله برای همه اتفاق افتاده است که احساس سرمای نیمکت فلزی حس نامطلوبی را انتقال داده است. استفاده و کاربرد چوب برای نیمکت نه تنها دارای زیبایی فوق العاده ای است بلکه دارای گرمی بی نظیری است که حس خوشایندی را به افراد منتقل می نماید. استفاده از چوب طبیعی در نیمکت و در مبلمان و المان های شهری بسیار ارزشمند خواهد بود. چوب به دلیل طبیعی بودن و عدم استفاده از هر گونه مواد شیمیایی هم برای محیط زیست و هم برای طبیعت دارای فواید بسیار زیادی خواهد بود.

نیمکت آرتمیس

پارس آرای کوهستان تولید کننده محصولات چوبی، مبلمان و المان های شهری با استفاده از انواع متنوع و گونه های مختلف چوب با برند آرا توانسته است نیاز بازار را تامین نماید. این مجموعه دارای محصولاتی متنوع است که یکی از شاخه های تولیدی آن نیمکت است. نیمکت هایی با طراحی و ابعاد مختلف توسط این مجموعه طراحی و ساخته می شوند که در اینجا اشاره ای به تمام آنها می کنیم.

یکی از محصولات این مجموعه نیمکت آرتمیس است. نیمکت آرتمیس با چوب های داگلاس فیر و اسپروس ساخته می شود و روغن پوشش محافظتی مخصوص فضای باز که مقاوم در برابر اشعه ی UV است برای پوشش دادن چوب آن مورد استفاده قرار می گیرد. پایه های این نیمکت بتنی است و سازگار با انواع شرایط آب و هوایی و مقاوم در برابر زنگ زدگی و خوردگی است. این نیمکت دارای شاسی فولادی با رنگ الکترواستاتیک است که دارای مقاومت و استحکام بسیار زیادی است بنابراین برای مکان های مختلف از قبیل معابر پر تردد که افراد زیادی در طول روز بر روی آن می نشینند مورد استفاده قرار می گیرد و بدون نگرانی از آسیب و تخریب مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از مهمترین آیتم هایی که برای المان های مورد استفاده در فضای باز مورد توجه فراوان قرار می گیرد، اتصالات آن می باشد که از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. اتصالاتی که برای ساخت این نیمکت مورد استفاده قرار می گیرد پیچ های استیل است که در برابر شرایط جوی و آب و هوایی مختلف بدون هیچ گونه آسیبی با کیفیت اولیه خود باقی خواهد ماند. یکی از موارد جالب در خصوص این محصول ذکر این نکته است که بتن مورد استفاده به عنوان پایه قابلیت تولید در رنگ های مختلف وجود دارد که این قابلیت برای کاربرد و استفاده در مکان های مختلف بسیار با اهمیت خواهد بود.

طول این نیمکت 165 سانتی متر و عرض آن 50 سانتی متر است. همچنین ارتفاع آن 43 سانتی متر و وزن آن 140 کیلوگرم است. قابل ذکر است تمامی این ابعاد قابل تغییر و به طور سفارشی قابل ساخت خواهد بود.

خواسته یا نا خواسته کشور ما به سمت مدرنیته شدن پیش می رود و در تمامی عرصه های صنعتی و شهری مطابق با استانداردهای جهانی و حتی فراتر از آنها نیز میل به سازندگی و پیشرفت در جامعه ی ایرانی موج می زند. با وجود انسان های خلاق و اندیشه های بدیع و هوش و ذکاوت ایرانی می توان به طراحی و ساخت کشوری مدرن، شهری جدید و بافتی متناسب با سلیقه ی ایرانی رسید.  برای کسب اطلاع از دیگر محصولات این مجموعه می توانید از صفحه ی اینستاگرام urbanfurniture.parsaray بازدید نمایید و یا با کارشناسان فروش این مجموعه تماس 7-22631405-021 حاصل فرمایید.