انواع میز چوبی با برند آرا
تعداد بازدید: 987تعداد نظرات: 0
1397/12/18 - 16:54

انواع میز چوبی با برند آرا

میز چوبی آبادیس از محصولات آرا که امکان ساخت آن با انواع چوب های طبیعی اشباع، اسپروس، داگلاس و ترموپاین وجود دارد دارای طراحی مطابق با استانداردها و اصول ارگونومی است. این میز از روغن پوشش حفاظتی مخصوص فضای باز به منظور مقاوم سازی در برابر اشعه UV استفاده شده است از دیگر مزایای این پوشش مقاومت در برابر انواع شرایط جوی می باشد. پیچ های استیل مورد استفاده در اتصال قطعات مختلف میز چوبی از بهترین برندهای جهانی می باشد.

محصولات چوبی آرا با کیفیت بی نظیر خود توانسته است جایگاه خود را در بازار ایران به طور ویژه باز نماید. پارس آرای کوهستان با تامین مواد اولیه مرغوب و با رعایت اصول ارگونومی و استانداردهای لازم توانسته است محصولات چوبی، مبلمان و المان های شهری از قبیل میز چوبی، خانه ی حیوانات، سطل زباله، آبخوری، نیمکت، گلدان چوبی و ... تولید نماید. این مجموعه در جهت رضایتمندی مخاطبین خود خدمات پس از فروش خود را به طور جامع و متفاوت ارائه می کند که به جرات می توان گفت چه در عرضه ی محصولات با کیفیت و چه در خدمات پس از فروش بی رقیب است.

یکی از محصولات آرا میز چوبی است که در مقاله های قبلی به یکی از آنها اشاره کردیم. در اینجا به یکی دیگر از انواع میز چوبی از محصولات متنوع پارس آرای کوهستان اشاره می کنیم.

میز چوبی آبادیس

یکی از محصولات چوبی این مجموعه میز آبادیس است که دارای پایه ای تک که در بخش انتهایی بر چهار ستون قرار داده می شود. این میز تمام چوب است و هیچ متریال دیگری به غیر از چوب در آن به کار نرفته است. این میز قابل ساخت با چوب های اشباع، اسپروس، داگلاس فیر و ترموپاین خواهد بود. تمامی چوب های نام برده فرآوری شده اند و مناسب برای فضای باز هستند. چوب اشباع با استفاده از فرآوری اشباع مقاوم گردیده است. به طور معمول چوب با استفاده از فلز اشباع می شود به گونه ای که اجازه نفوذ آب به داخل ان داده نمی شود. چوب اسپروس و داگلاس فیر به اصطلاح KD شده اند یعنی رطوبت چوب تا حدود زیادی گرفته و خشک شده است. چوب ترمو نیز که علاوه بر خشک شدن یا به عبارتی دیگر KD شدن در معرض حرارت بسیار بالا طی پروسه ی خاصی قرار گرفته است و کاملا ضد آب و مقاوم در برابر حمله ی حشرات و پوسیدگی گردیده است.

بنابراین تمامی این چوب ها مناسب برای استفاده در فضای باز هستند اما با استفاده از رنگ پوشش حفاظتی می توان از تغییر رنگ آنها جلوگیری نمود و در مقابل اشعه یUV خورشید از آن محافظت نمود. به منظور جلوگیری از زنگ زدگی از پیچ های استیل برای اتصال قطعات مختلف چوب به یکدیگر استفاده می شود که در برابر شرایط جوی از قبیل باد، باران و رطوبت بسیار بالا کاملا مقاوم خواهند بود.

میز آبادیس به گونه ای ساخته شده است که جابجای آن بسیار ساده انجام می گیرد و می توان در بخش های مختلف خانه و باغ و یا هر محیط دیگر مورد استفاده قرار داد. امروزه استفاده از فضای بام بسیار متداول گشته است و می توان از این میز برای بهره بردن از فضای بام بدون نگرانی از نحوه ی جابجایی آن استفاده نمود.

از دیگر ویژگی های میز چوبی آبادیس امکان تولید آن در ابعاد متنوع به صورت سفارشی است که این امکان را برای مخاطبین و مشتریان مهیا می نماید که برای هر مکان برای رفاه بیشتر از آن استفاده نمود.

پارس آرای کوهستان تولید کننده محصولات چوبی با برند آرا است که با بهره مند بودن از متخصصین با تجربه و مهندسین توانمند توانسته است چوب این متریال محبوب را به خانه های افراد به ارمغان ببرد. چوب ماده ای طبیعی است که در زندگی امروزه افراد که کاملا شهری و صنعتی است نقشی بسیار هیجان انگیزی ایفا می نماید. لمس چوب و تماس مستقیم با آن احساس شگفت انگیزی را برای انسان به وجود می آورد که علاوه بر زبیایی بخشی می تواند کمک شایانی به جلوگیری از آلودگی محیط زیست نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات متنوع پارس آرای کوهستان از بخش های مختلف وبسایت و از صفحه ی اینستاگرام به آدرس urbanfurniture.parsaray بازدید به عمل آورید. کارشناسان فروش همواره پاسخگوی مشتریان محترم خواهند بود.