خانه حیوانات، بهترین پناهگاه
تعداد بازدید: 707تعداد نظرات: 0
1398/01/10 - 15:47

خانه حیوانات، بهترین پناهگاه

خانه حیوانات یکی از محصولات آرا این امکان را برای دارندگان حیوانات خانگی فراهم نموده است تا با استفاده از آن پناهگاهی مناسب برای حیوان خود تامین نمایند. آرا زیر مجموعه هلدینگ پارس آرای کوهستان با کاربرد چوب های طبیعی و طراحی حرفه ای و در نهایت اجرایی منحصر به فرد عملکردی متمایز از دیگر برندها از خود نشان داده است. محیط زندگی حیوانات خانگی در سلامت صاحبان آن ها نیز تاثیر زیادی خواهد داشت که متاسفانه برخی افراد از آن غافلند.

آرا زیر مجموعه هلدینگ پارس آرای کوهستان تولید کننده انواع خانه حیوانات با استفاده از چوب طبیعی از قبیل ترمو پاین و داگلاس فیر است که با استفاده از طراحی های منحصر به فرد و اجرای فنی با نظارت مهندسین و طراحان مجرب انجام می پذیرد. مواد اولیه این محصولات از بهترین و مرغوب ترین چوب های وارداتی است که از مهمترین عوامل کیفیت بالای آنها است.

یکی از خانه حیوانات این مجموعه خانه سپکو است که مناسب برای انوع سگ ها خواهد بود. این محصول دارای ابعاد مختلف است که در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ موجود است. البته به طور سفارشی با هر سایز و اندازه ای که مورد دلخواه است امکان سفارش وجود خواهد داشت. همچنین مشتریان محترم می توانند  چوب مورد نظر خود برای ساخت خانه حیوانات را نیز انتخاب نمایند. خانه سپکو قابل استفاده در فضای بازاست و این به دلیل استفاده از چوب ترمو و یا چوب های ذاتا مقاوم برای ساخت آنها مناسب است. همچنین به منظور افزایش و بهینه سازی عمر مفید این محصولات از روغن پوششی مناسب استفاده می شود تا در مقابل اشعه خورشید و رطوبت به چوب آسیب وارد نشود.

بهداشت خانه حیوانات

یکی از نکات بسیار جالب در مورد چوب ترمو مقاومت ویژه ی آن در مقابل حمله حشرات و قارچ و کپک است و این ویژگی برای خانه حیوانات که امکان جذب حشرات در محیط زندگی آنها وجود دارد بسیار حائز اهمیت خواهد بود. بهداشت مکان زندگی و جلوگیری از انتشار بیماری و آلودگی از سوی حیوانات خانگی و انتقال آن به انسان نکته ای است که دارندگان حیوان خانگی می بایست به طور جدی به آن بپردازند. خانه حیوانات آرا از بهترین متریال و چوب های طبیعی فرآوری شده ساخته می شود که بهترین گزینه برای این کاربرد است.

طراحی محصولات آرا به گونه ای مهندسی و با تامل و پرداختن به جزئیات مورد نیاز انجام گرفته است که امکان تمیز نمودن و رعایت بهداشت به سادگی انجام می گیرد.

                                                                                                                                                                                                                             

خانه حیوانات گارنی

یکی دیگر از محصولات بسیار پر طرفدار آرا خانه گارنی است. این نوع از خانه حیوانات نیز می توان از چوب های ترمو پاین و داگلاس فیر ساخت که این کار با تخصص ویژه و مهارت های مهندسین این مجموعه انجام می گیرد. زیبایی این محصول بسیار دلفریب و جذاب می باشد. این محصول از نظر ابعاد و نوع طراحی برای گربه مناسب است البته از این نکته نباید غافل شد که تمامی این محصولات به طور سلیقه ای برای هر نوع حیوان قابل استفاده خواهد بود. به دلیل کوچک بودن خانه گارنی امکان جابجایی به سادگی و راحت وجود دارد. امکان تولید خانه گارنی نیز در ابعاد مختلف و طول های متنوع به صورت سفارشی وجود خواهد داشت. همانطور که در بالا ذکر نمودیم عموما تمامی خانه حیوانات ها برای محیط باز مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین قطعا از ماده ای می بایست استفاده نمود که دارای مقاومت مناسب در برابر نور خورشید و همچنین شرایط آب و هوایی باشد. بهترین ماده برای این منظور که نه آسیب و ضرری برای محیط زیست و همچنین سلامتی و بهداشت حیوانات وارد نخواهد کرد چوب ترمو خواهد بود.

پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با محصولات متنوع آرا با متریال های گوناکون سری به صفحه ی اینستاگرام مبلمان و المان های شهری به آدرس urbanfurniture.parsaray بزنید و یا با کارشناسان مجرب برای دریافت جدیدترین مصولات با طرح های مختلف تماس حاصل فرمایید. به یاد داشته باشید محصولات مصنوعی از قبیل پی وی سی و دیگر محصولات ساخته شده با مواد پلاستیکی برای محیط زیست دارای ضررها  وآسیب هایی می باشد اما چوب ماده ای طبیعی است که نه تنها هیچ گونه آسیبی برای طبیعت به وجود نخواهد آورد بلکه کمک شایانی به دریافت و جذب دی اکسید کربن خواهد نمود.