خانه حیوانات در تهران
تعداد بازدید: 858تعداد نظرات: 0
1398/04/05 - 09:21

خانه حیوانات در تهران

یکی از دغدغه های صاحبین حیوانات محل زندگی آنها است که همواره ذهن آنها را به خود مشغول نگه می دارد. به دلیل ماهیت و ساختار فیزیکی حیوانات، احتمال آلوده شدن محل زندگی آنها وجود دارد بنابراین انتخاب نوع مناسب آن امری بسیار با اهمیت خواهد بود. چوب یکی از مناسب ترین متریال ها برای ساخت خانه حیوانات است که هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ بهداشت نظر مخاطبان را تامین خواهد نمود. توصیه میکنیم ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

افرادی که حیوان خانگی دارند یکی از بزرگترین دغدغه های آنها محل نگهداری و خواب حیوان است. در این مقاله قصد داریم به معرفی خانه حیواناتی مناسب با متریال و طرح های منحصر به فرد بپردازیم. آرا تولید کننده ی مبلمان و المان های شهری، خانه حیوانات، پایه چراغ، نیمکت، سطل زباله، آبخوری و محصولات چوبی دیگر است که با استفاده از چوب طبیعی و تلفیق آن با فولاد و بتن محصولات زیبایی خلق خواهد شد. از محصولات خانه حیوانات این مجموعه خانه گارنی، خانه سپکو، خانه سوآکا است که هر سه این محصولات تمام چوب هستند.

خانه سپکو، خانه حیوانات

خانه سپکو محصولی تمام چوب است که قابل ساخت با چوب های داگلاس فیر و ترمو پاین خواهد بود. برای افزایش طول عمر این محصول به دلیل استفاده در محیط باز از روغن پوشش حفاظتی مخصوص فضای باز استفاده شده است. پوشش نهایی این محصول مقاوم در برابر اشعه UV است. برای ساخت این محصول و اتصال قطعات مختلف ازپیچ های استیل استفاده شده است. جنس استینلس استیل این پیچ ها باعث می شود که استفاده از آنها در محیط باز دچار زنگ زدگی چوب نگردد. برخی از مجموعه ها به جای استفاده از پیچ های استینلس استیل از پیچ های معمولی استفاده می کنند به همین دلیل در برابر باران و فضای باز دچار زنگ زدگی می گردد و در نتیجه چوب را دچار آسیب می نماید.

این محصول در حال حاضر با سه سایز متفاوت ارائه می گردد که شامل سایز کوچک با عرض و طول و ارتفاع به ترتیب 50، 65 و 65 سانتی متر خواهد بود. سایز متوسط با ابعاد 70* 95*90 سانتی متر و سایز بزرگ با ابعاد 90*120*110 سانتی متر خواهد بود.

 خانه گارنی

یکی دیگر از محصولات برند آرا خانه  تمام چوب گارنی است که با چوب های ترموپاین و داگلاس فیر ساخته می شود. روغن پوششی حفاظتی مخصوص فضای باز مقاوم در برابر اشعه ی UV  است و عمر چوب طبیعی را به شدت افزایش می دهد. اگر از این روغن حفاظتی برای پوشش چوب فضای باز  استفاده نگردد با گذشت زمان و در اثر قرارگیری در معرض هوای آزاد و رطوبت رنگ آن به طوسی نقره ای تغییر خواهد کرد. به منظور اتصال قطعات مختلف این محصول از پیچ های استیل استفاده شده است که از زنگ زدگی جلوگیری خواهد شد. خانه گارنی در میان خانه حیوانات آرا دارای وزن سبک تری است و امکان جابجایی آن به آسانی انجام خواهد گرفت. یکی از مهمترین ویژگی های این مجموعه قبول سفارش در اندازه های مختلف است که این شرایط را برای مشتریان محترم فراهم می نماید تا بتوانند طرح های مور نظر خود را عملی نمایند.

خانه سوآکا

یکی دیگر از خانه حیوانات این مجموعه خانه سوآکا است که سقف آن تاشو است که امکان عبور حیوان از آنجا نیز وجود دارد. طراحی منحصر به فرد این محصول به همراه زیبایی چوب طبیعی، جذابیت فوق العاده ای را ایجاد نموده است.

پارس آرای کوهستان یکی از مجموعه های توانمند در عرصه ی تولید مبلمان و المان های شهری و خانه حیوانات است که توانمسته است بازار داخلی را به طور قدرتمند در دست گیرد. تامین مواد اولیه از بهترین برندهای دنیا، طراحی و اجرای مهندسی شده و در نهایت عرضه مناسب به همراه خدمات پس از فروش این مجموعه را به طور شگفت انگیزی طراز اول نگاه داشته است. صفحه ی اینستاگرام آرا به آدرس urbanfurniture.parsaray محصولات این مجموعه را برای عموم به نمایش گذاشته است. همچنین کارشناسان فروش مجموعه همواره پاسخگوی تمامی پرسش های مشتریان محترم در خصوص انواع چوب های به کار رفته و نوع ارائه خدمات را پاسخگو خواهند بود، بخش های مختلف وبسایت نیز رفرنسی مناسب برای مخاطبان و ارتباط با مشتریان است.