خانه سگ خودتان را بسازید
تعداد بازدید: 10504تعداد نظرات: 0
1397/10/19 - 12:09

خانه سگ خودتان را بسازید

اگر علاقه به ساخت دارید می توانید یک خانه سگ ساده با استفاده از مهارت های ابتدایی بسازید. برای این کار نیازمند ابزارهایی می باشید تا خانه ای مناسب برای حیوان خود فراهم نمایید. اگر امکان ساخت ندارید می توانید از محصولات آرا که با مواد اولیه مرغوب از بهترین برندها تامین می گردد خریداری نمایید و مکانی دنج و آرام برای حیوان خود مهیا نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر به مطالعه مطلب ذیل بپردازید.

علاقه ی انسان به حیوانات و نگهداری از آنها موضوعی می باشد که دارای اهمیت فوق العاده ای است. بسیاری افراد در تمام سنین علاقه ی بسیار زیادی به نگهداری از حیواناتی از قبیل سگ و گربه دارند که نگهداری از آنها نیازمند امکاناتی می باشد تا رفاه مورد نیاز تامین گردد. یکی از مهمترین المان ها به منظور نگهداری از حیوانات، محل نگهداری برای غدا خوردن و خواب آنها خواهد بود. شرکت پارس آرای کوهستان تولید کننده ی انواع خانه سگ و گربه و سایر حیوانات می باشد که با استفاده از چوب طبیعی و طراحی های ویژه خالق زیباترین و راحت ترین خانه های حیوانات می باشند. یکی از ویژگی های این مجموعه طراحی های متفاوت با استفاده از چوب های متنوع و گونه های مختلف می باشد.

زمانی که برای سگ خود خانه ای تهیه می نمایید می توانید اطمینان حاصل نمایید که سگ شما مکانی مناسب برای در امان بودن از شرایط جوی سخت خواهد داشت. نکته ی بسیار جالب این مطلب می باشد که می توانید خانه سگ خودتان را بسازید. ساخت خانه های ساده را هر فردی می تواند انجام دهد. ساخت خانه ی سگ نسبتا کار ساده ای است و معمولا هر فردی با مهارت های ابتدایی ساخت و ساز، امکان اجرای آن را خواهد داشت. زمانی که در حال ساخت هستید دقت داشته باشید اندازه ای مناسب برای سگتان را بسازید. برای ساخت نیازمند ابزارهای متعددی می باشد که باید همگی فراهم شوند.

برای ساخت خانه سگ توجه به موارد بهداشتی دارای اهمیت فوق العاده ای می باشد. بهتر است به گونه ای طراحی گردد که بتوان به راحتی داخل آن را تمیز نمود. نگهداری از حیوان خانگی می تواند از لحاظ روحی افراد را شاد و پرهیجان نماید و منجر به کاهش افسردگی، استرس و اضطراب شود. از دیگر مزایای نگهداری از سگ یا هر حیوان خانگی دیگر ایجاد تحرک برای ساکنین منزل می باشد زیرا با توجه به نیاز حیوانات به تحرک فرد می بایست با سگ خود راه برود و یا بدود.

خانه سگ و بهداشت آن

سگ حیوان بسیار سرگرم کننده و یاری دهنده ای می باشد اما برای نگهداری آنها می بایست امکانات مورد نیاز تامین گرد که یکی از مهمترین آنها خانه ای مناسب برای رعایت بهداشت هم برای ساکنین و هم برای خود حیوان خواهد بود. زیبایی نیز دارای اهمیت فوق العاده ای خواهد بود که می تواند زیبایی خاصی را به محیط مورد استفاده مانند باغ، حیاط و محوطه ی باز ایجاد نماید. به مشتریان محترم پیشنهاد می شود از خانه هایی استفاده نمایند که بتوان به راحتی داخل آنها تمیز گردد.

اگر ساخت خانه سگ از محدودیت هایی برخوردار باشد می توانید از طرح های متنوع پارس آرای کوهستان با برند آرا استفاده نمایید و ساخت آن را محول به این مجموعه نمایید. برای ساخت خانه سگ و خانه گربه می توان از انواع چوب های فراوری شده استفاده گردد. این مجموعه با تامین متریال با کیفیت از بهترین برندهای جهانی  نبض بازار چوب طبیعی را بر دست گرفته است و علاوه بر تامین مواد اولیه برای کاربردهای نما، پارکت، سازه های تمام چوب، دارای واحد های تولیدی محصولات چوبی، مبلمان و المان های چوبی از قبیل میز، صندلی، پایه چراغ، نیمکت، تجهیزات بازی کودکان، گلدان چوبی، آبخوری و صدها محصول سفارشی دیگر می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات این مجموعه می توانید از وبسایت این مجموعه و یا صفحه اینستاگرام به آدرس urbanfurniture.parsaray بازدید به عمل آورید. شورووم دائمی واقع در دفتر مرکزی این مجموعه شما را با دنیا یچوب پارس آرای کوهستان آشنا خواهد نمود. همچنین غرفه پارس آرای کوهستان با زیر مجموعه های خود میزبان مهمانان ارجمند در نمایشگاه های بین المللی صنعت چوب خواهند بود.