خانه چوبی برای گربه
تعداد بازدید: 1330تعداد نظرات: 0
1397/06/31 - 14:24

خانه چوبی برای گربه

ساخت خانه حیوانات یکی از فعالیت های مجموعه پارس آرای کوهستان می باشد یکی از این محصولات خانه گربه است که با برند "آرا" به صورت تمام چوب طراحی و ساخته می شود. استفاده از چوب های ترمو پاین، داگلاس و اسپروس برای ساخت محصولات چوبی مورد استفاده قرار می گیرد هم چنین به درخواست مشتری هر نوع و گونه ای قابل طراحی و اجرا خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش این شرکت ارتباط برقرار نمایید.

امروزه نگهداری از حیوانات خانگی بسیار متداول و رایج شده است. نگهداری و مراقبت از یک حیوان خانگی مستلزم ایجاد مکانی برای خواب و غذا دادن به آن می باشد. خانه گربه  به صاحب حیوان این امکان را می دهد تا با زحمت و نگرانی کمتری از حیوان خود لذت ببرد. برند "آرا" یکی از تولید کننده های خانه ی حیوانات در ایران می باشد که با توجه به نیاز حیوانات بهترین محصولات را با بهترین کیفیت تولید می نماید.

خانه گربه یکی ازمحصولات شرکت پارس آرای کوهستان با برند "آرا" می باشد که توسط کارشناسان و مهندسین این مجموعه تولید و عرضه می گردد. در ساخت خانه گربه از چوب هایی از قبیل ترمو پاین، داگلاس و اسپروس استفاده می گردد. البته شایان ذکر است به دلیل تنوع گونه و نوع چوب در مجموعه ی پارس آرای کوهستان، مطابق با سلیقه و انتخاب مشتریان محترم امکان ساخت و اجرا با هر نوع چوب  وجود خواهد داشت.

در ردیف خانه حیوانات یکی از محصولات برند "آرا" با نام "خانه گارنی" از زیباترین های خانه گربه در ایران می باشد. یکی از مزایای محصولات چوبی برند "آرا" استفاده از چوب طبیعی برای ساخت محصولات خود می باشد. خانه حیوانات "آرا" تماما چوب می باشد که از مقاومت و استحکام بی نظیری برخوردار است.

چوب طبیعی مورد استفاده در ساخت خانه حیوانات در پارس آرای کوهستان با استفاده از رنگ های مخصوص محافظت می شوند تا برای استفاده و کاربرد در فضای بیرونی مناسب تر گردند. معمولا صاحبان حیوانات خانگی ترجیح می دهند خانه حیوان خانگی را در خارج ا ز محل زندگی خود نگهداری نمایند.

خانه گربه‌ی چوبی

یکی ازمزایا و ویژگی های خانه گربه‌ای که از چوب طبیعی فرآوری شده ساخته می شود عدم حمله‌ی حشرات، قارچ و کپک می باشد. همانطور که می دانید پوست و موی حیوانات در معرض آلودگی و ابتلا به بیماری می باشد که با استفاده و کاربرد خانه چوبی استاندارد با متریال مناسب این احتمال به شدت کاهش می یابد. چوب ترمو که تحت فرآوری Thermally treatment قرار می گیرد به دلیل  دریافت حرارت بسیار بالا، احتمال حمله‌ی حشرات و قارچ کمتر خواهد بود بنابراین یکی از مناسب ترین متریال ها برای این منظور چوب طبیعی فرآوری شده می باشد. مقاومت و دوام محصولات" آرا" به گونه ای است که سالها زیبایی خود را حفظ می نماید و تنها با استفاده از رنگ می توان مجددا به شکلی کاملا نو از آن بهره برد.

"آرا" تولید کننده ی محصولات چوبی

شرکت پارس آرای کوهستان تولید کننده ی انواع محصولات چوبی، مبلمان و المان های شهری با مرغوب ترین متریال های به روز دنیا دارای سابقه ای درخشان در صنعت ساختمان و بهبود زیباسازی و منظر شهری می باشد. " آرا" دپارتمان مبلمان شهری در گروه پارس آرای کوهستان تولید کننده ی انواع نیمکت چوبی، سطل زباله، خانه سگ، خانه گربه، آبخوری، میز چوبی، پایه چراغ، مبلمان شهری و مبلمان فضای باز و همچنین تجهیزات بازی می باشد که به طور سفارشی نیز هر گونه محصولی با استفاده از چوب قابل عرضه به مشتریان محترم مجموعه می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر  در خصوص فعالیت و محصولات هلدینگ پارس آرای کوهستان و به طور ویژه بخش مبلمان شهری این مجموعه از وب سایت و صفحه ی اینستاگرام به آدرس https://www.instagram.com/urbanfurniture.parsaray بازدید به عمل آورید و با محصولات نوآورانه از فرآوری های جدید در  دنیا آشنا شوید. نکته ای که همواره دوستداران محیط زیست به آن تاکید موکد دارند استفاده از مواد طبیعی می باشد که نه تنها در حفظ محیط زیست و جلوگیری از تولید کربن بلکه برای سلامتی انسان و جلوگیری از ایجاد بیماریهای مختلف تاثیر بسزایی دارد. پارس آرای کوهستان با هدف ارائه محصولات طبیعی در راستای سلامت محیط زیست و انسان با فرهنگ سازی توانسته است ضرورت استفاده از چوب طبیعی را در زندگی انسان یادآور شود.