خرید اینترنتی مبلمان گلدان چوبی، راهی برای جلب رضایت شما
تعداد بازدید: 1065تعداد نظرات: 0
1398/05/16 - 11:01

خرید اینترنتی مبلمان گلدان چوبی، راهی برای جلب رضایت شما

توجه به منظر شهری با رویکردی به منظور پاک سازی و زیباسازی محیط زیست از اهداف اصلی و اساسی "آرا" است. فلاورباکس چوبی با زیبایی منحصر به فرد خود دارای کاربردهای فراوانی در محیط سازی و فضاسازی شهری و اماکنی از قبیل مجتمع های تجاری، مکان های تفریحی، مراکز آموزشی و فرهنگی است.  ایجاد فضای سبز با استفاده از گیاهان یا هر گونه سبزینگی اعم از درختان، درختچه ها، گل ها و فلاورباکس  و همچنین چمن خواهد بود.

فضای سبز در بسیاری از اماکن عمومی وجود دارد که متشکل از گیاهان و برخوردار از بازدهی زیست محیطی و اکولوژیک معین و متناسب با شرایط حاکم بر فضای مورد استفاده خواهد بود.  فضا‌های سبز پس از گسترش زندگی شهر‌نشینی به دو منظور به وجود آمده ‌اند اول بازده‌ی اکولوژیکی که از آن‌ها انتظار می‌رود و دیگری تامین نیاز‌های زیست‌محیطی می‌باشد. جوامع گیاهی از قبیل درخت و درختچه، بوته، گل و چمن و سایر پوشش های نباتی که برای برقراری سلامتی جسم و روح افراد و فعال کردن اکوسیستم های طبیعی در بخشی از محوطه فضاهای عمومی ایجاد می شود که هدف از آن بهبود و افزایش کیفیت زیست محیطی خواهد بود.

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم اهمیت فضای سبز را در دو بخش مشترک و مهم می توان به اثبات رساند.

1. مجموعه ای از درخت، گل و فضای سبز با استفاده از المان های مختلف از قبیل فلاورباکس، مفهوم فضای سبز را القا می نماید.

2. محقق ساختن انتظارات و وظایف زیست محیطی، نیازهای اکولوژیک و تامین زیبایی از اهداف احداث فضای سبز خواهد بود.

فلاورباکس در معماری فضای سبز

در معماری مدرن و حتی معماری کهن استفاده ازفضای سبز به عنوان جایگزینی متفاوت برای مصالح در ایجاد حفاظ و حریم های خصوص و همچنین تقسیم فضا به شمار می رود. یکی از دیگر از کاربردهای فضای سبز ایجاد ارتباط منطقی و پیوند دهنده ای دلفریب بین ساختمان خواهد بود. در معماری محیط  و اماکن آموزشی به طور مثال می توان برای هدایت دانش آموزان در مسیر و حرکت مورد نظر استفاده بهینه نمود. گیاهانی که دارای ارتفاعی کمتر از یک متر است برای کنترل افراد بالغ نمی تواند عمل نماید اما گیاهانی با ارتفاعی بیش از یک متر کاملا می تواند فضا را به طور ایده آل محصور نماید و یا مسیر افراد بالغ را کنترل نماید. فلاورباکس یکی از المان هایی است که از یک سو زیبایی محیط را با گیاهان و گل های جذاب تامین می نماید و از سوی دیگر بازدهی اکولوژیک و زیست محیطی را مطلوب می نماید.

مدت مدیدی است که معماران جهت جلب نگاه‌ها به مکانی که طراحی می‌کنند از گیاهان و گل‌های مختلف استفاده می‌کنند. بسیار دیده‌اید که در اکثر بنا‌ها از دیوار گل و یا گیاه استفاده کرده و به این دیوار نقشی اساسی در طراحی‌های خود داده‌اند. انبوه شدن این پوشش گیاهانی این بستر را فراهم می سازد تا بتوان مناظر ناپسند را مخفی نمود. یکی دیگر از کاربردهای معماری فضای سبز با استفاده از پوشش گیاهی و فلاورباکس هدایت دید ناظر به صحنه های مختلف طبیعی است. در برخی ازمواقع این گونه انجام می شود که گیاهان به نحوی قرار داده می شوند که صحنه مورد نظر کم کم آشکار می شود تا از یکنواختی صحنه کاسته شود.

 نقش مبلمان آرا در فضای سبز

پارس آرای کوهستان طراح، سازنده و تولید کننده مبلمان و المان های شهری با استفاده از چوب طبیعی و متریال های مکمل توانسته است در زمینه ی معماری منظر کمک شایانی در حوزه ی تولید داخلی نماید. کار آفرینی و اهمیت به تولید داخلی از اهداف این مجموعه است که توانسته است نقشی کوچک اما مداوم را ایفا نماید.

فروشگاه اینترنتی آرا

امسال نیز مجموعه پارس آرای کوهستان همانند سالهای گذشته با همان قدرت و صلابت میزبان علاقه مندان به چوب و در نهایت دوستداران محیط زیست برای کاربردهایی از قبیل نما، دکینگ، خانه های تمام چوب، مبلمان و المان های شهری و همچنین پارکت خواهد بود و می‌توانیم این مژده را به شما بدهیم که راه رسیدن به این محصولات از همیشه آسان‌تر شده و شما عزیزان تنها با فشردن دکمه‌ی خرید در فروشگاه آنلاین ما می‌توانید محصول را درب خانه‌ی خود و یا مکان تعیین کرده تحویل بگیرید.