خرید اینترنتی نیمکت چوبی
تعداد بازدید: 863تعداد نظرات: 0
1398/06/23 - 12:14

خرید اینترنتی نیمکت چوبی

به منظور تقویت روحیه همگرایی و ایجاد ارتباط بین شهروندان و تنوع بخشیدن به مبلمان شهری استفاده از نیمکت هایی با ترکیب هایی همگون و بدیع ضروری به نظر می رسد. کمتر مکانی است که برای نشستن افراد در نظر گرفته شده باشد ولی فاقد گل و گیاه و چمن باشد، تاثیری که این عناصر به خصوص گل های معطر رنگی در تلفیق با سایر عناصر مبلمان شهری بر انسان دارد خود به خود براورنده محیطی آرامش بخش و دلپذیر خواهد بود.

با گسترش زندگی شهری و افزایش فضا‌های سبز شهری جای مبلمالن شهری رفته رفته در میان طراحان فضای سبز باز شد از این رو موضوع مبلمان شهری و چایگاه آن در شهر مستلزم بررسی‌های فراوان است که می‌توان آن را از زوایای مختلفی مورد بررسی قرار داد.

امری مشهود و قابل لمس است که مبلمان شهری علاوه بر دارا بودن برخی ویژگی‌ها باید به وجود آورنده‌ی حس شادی و القا کننده‌ی طراوت طبیعت باشند تا از یک سو نشان دهنده‌ی سنخیت خود با فضای سبز و از سوی دیگر به نوبه‌ی خود ماثر در روح و روان افراد باشد. البته که گاهی اوقات شلوغی شهر و مشغله‌ی شخصی اجازه‌ی آن را که زمانی را در فضای سبز بدون فکر کردن به مشکلات بر روی نیمکت‌های چوبی بگذرانیم را به ما نمی‌دهد.

اهداف طراحی مبلمان شهری نظیر نیمکت چوبی

همه‌ی ما می‌دانیم که با بودن در فضای سبز روح انسان جلا می‌گیرد و چه چیزی بهتر از یک نیمکت چوبی که بتوانیم لحظه‌ای را نشسته بر آن، استراحت کنیم. به همین ترتیب اولین نیاز یک فضای سبز، مکانی است که فرد با استفاده از آن بتواند از بودن در آن محیط لذت ببرد و در اینجا "نیمکت"  خود را نشان می‌دهد. البته که استفاده از این محصول هم به خصوص در فضای سبز طراحی شده همانند محصولات دیگر مستلزم رعایت بسیاری قوائد چون: استفاده از آن به صورت هماهنگ در کل فضا و در مکان‌هایی که بتوان با نشستن بر آن از فضا لذت برد و از سوی دیگر چلوی رفت و آمد افراد را نگیرد.

حتما که مطالعه صحیح در باره‌ی هر محصولی می‌تواند به استفاده‌ی بهتر از آن به فرد کمک کند و این امر شامل مبلمان شهری هم شده. از مطالعه‌ درباره‌ی آن‌ها می‌توانیم به بسیاری نتایج از قبیل: شناخت معنای اصلی مبلمان شهری، تشخیص محصول خوب از  بد، یافتن محصول مورد نظر خود، چگونگی ساخته شدن محصولات و ... برسیم. نتیجه‌ی این تلاش‌ها چیزی جز دستیابی به محصولات مرغوب و در نتیجه به ارمغان آوردن مناسب‌ترین مکان برای جامعه‌ی انسانی در یک محیط انسان ساخت نخواهد بود.

در ادامه به تعدادی از اطلاعات مهم که به شما در چیدمان و استفاده از آن‌ها کمک می‌مند می‌پردازیم.

تحقیقات نشان داده است که یکی از مکان‌های مناسب برای استقرار آ‌ن‌ها، در مجاورت و یا فاصله‌ی کم از مراکز ویژه ای مانند ایستگاه ها، کیوسک ها، سطل های زباله و شیرهای آب هستند تا بالاترین سطح از آسایش و راحتی را برای شهروندان داشته باشد..

مراکزی که مردم در آن‌جا بیشتر رفت و آمد می‌کنند و به ویژه فضا‌هایی که برای استراحت و آسایش افراد در نظر گرفته شده‌اند  از مهم ترین محل‌ها برای قرار گرفتن نیمکت ها در سطح شهر هستند، چرا که این امکان را به مردم می‌دهد که از این فضای باز و زیبا با داشتن مکان‌های مناسبی برای نشستن با آسایش لذت ببرند و در چنین حالتی سطح رضایت آن‌ها افزایش یافته و به انتخاب آن‌ها برای گذراندن ساعات تبدیل خواهید شد. سلیقه‌ی افراد سبب اصلی آن‌ها در انتخاب‌هایشان هستند، در نتیجه‌ی آن متناسب با تنوع سلایق شهروندان نیمکت‌های متفاوتی طراحی شده‌اند که هر کدام مناسب مکان و فضای خاصی هستند.

آیا می‌دانستید در سطح شهری، مبلمان شهری رابطه‌ای مستقیم با شادابی و طراوت روح شهروندان دارد؟ لازم به ذکر است که اولین این تاثیرات زمانی است که بحث چگونگی استفاده‌ی آن‌ها از این عناصر پیش می‌آید. به هر روی، هر زمانی که در طول روز در بین تابلو‌ها و یا یک طراحی شهری بدون هماهنگی و خالی از رعایت قوانین زیبایی شناسی، در حال قدم زدن باشید حس آشفتگی را دریافت خواهید کرد. این امر بر خلاف انتظارات هر شهروندی از گذراندن زمان خود در سطح شهر است و بسیار ناعادلانه است که پس از یک روز پر مشغله در مکانی خسته کننده قرار بگیرید. بدین ترتیب این نیز هنر طراحان و دست اندر کاران مسائل مبلمان شهری است که با چیدمان صحیح و استفاده بجا ضمن به وجود آوردن محیط و منظر مناسب و عملکردی در خور استفاده ساکنین، به مسائل روحی، روانی و آرامش بخش محیط نیز توجه کافی داشته باشند.

تاریخچه نیمکت چوبی

نیمکت اختراعی است از قرن نوزدهم که از تجهیزات فضای سبز سرچشمه گرفته است از آن زمان تاکنون این وسیله شهری جز عناصر ضروری تجهیزات فضای عمومی بوده است. نیمکت ها در خیابان ها بایستی هم از لحاظ فیزیکی و هم از لحاظ بصری به مردم راحتی و آسایش ارائه دهند.

برند آرا تولید کننده انواع نیمکت های چوبی و سایر مبلمان و المان های شهری به جهت فروش اقلام تولیدی خود از طریق اینترنت فعالیت خود را در اینستاگرام و سایر شبکه های مجازی آغاز نموده است بنابراین توصیه می نماییم ما را در اینستاگرام دنبال نمایید تا با محصولات برند آرا بیشتر آشنا شوید

 

فروشگاه اینترنتی آرا

آرا یک فروشگاه اینترنتی در زمینه محصولات چوبی می‌باشد و در جهت حمایت از مشتری و رضایت خاطر مشتریان، خدماتی از قبیل پشتیبانی 24 ساعته، ارسال مخصوص و مطمئن، نصب در محل مشتری و پشتیبانی محصولات لحاظ گردیده است. مشتریان محترم می توانند در سایت مبلمان شهری آرا علاوه بر مشاهده اطلاعات محصولات، دریافت کاتالوگ هرگونه سوال انتقاد و پیشنهادی را توسط پل های ارتباطی از قبیل ایمیل و تماس تلفنی با ما در میان بگذارند.