خرید سطل زباله
تعداد بازدید: 629تعداد نظرات: 0
1398/04/08 - 13:01

خرید سطل زباله

در فضاسازی شهری جاگذاری و تعبیه مکان های لازم و ضروری برای سطل زباله دارای اهمیت فوق العاده ای خواهد بود. یکی از مکان هایی که ضرورت وجود سطل زباله به شدت محسوس است پارک ها و معابر عمومی است که با جاگذاری صحیح و مناسب می توان از آلودگی و بی نظمی آن مکان ها به طور گسترده ای جلوگیری نمود. سطل زباله های آرا شامل آراکس، آترا، آراج و آرمه است که هر یک کارایی و جذابیت خاص خود را دارد.

پیاده روها یکی از  مکان هایی است که استفاده از سطل زباله در آنجا الزامی خواهد بود. با توجه به تردد بسیار بالای رهگذران در پیاده روها جاگذاری در فواصل منظم دارای اهمیت بسیار بالایی خواهد بود تا این مکان ها دچار بی نظمی و آلودگی محیطی نگردد. یکی دیگر از مکان هایی که وجود سطل زباله در آنجا بسیار ضروری خواهد بود راهروها و تقاطع های اصلی است. ضرورت نیاز به این المان در این مکان به دلیل رفت و آمد بالا دارای اهمیت بالایی خواهد بود. ورودی ساختمان ها به ویژه ساختمان های اداری و تجاری و همچنین مجتمع های تجاری، فرهنگی و ورزشی نیز به دلیل تردد بالا امکان آلوده شدن آنها توسط زباله وجود خواهد داشت. یکی از وظایف بسیار مهم در شهرداری حفظ پاکیزگی و رعایت بهداشت مکان های عمومی و معابر شهری است که برای رسیدن به این هدف استفاده از سطل زباله در گوشه گوشه ی شهر از مهمترین راهکارها است.

سطل زباله را کجا باید قرار داد؟

برای جاگذاری سطل زباله می بایست به گونه ای تصمیم گیری نمود که برای عموم قابل رویت و در دسترس برای تمامی افراد جامعه و گروه های سنی باشد. حفظ پاکیزگی و همچنین رعایت بهداشت مکان های عمومی و معابر شهری از وظایف سازمان و ارگان های وابسته به شهرداری خواهد بود.      

یکی از مکان هایی که استفاده از سطل زباله الزامی می باشد در کنار پیاده روها خواهد بود. پیاده روها از جمله معابری است که دارای تردد بسیار زیادی است و اگر جاگذاری مناسب و در فواصل مناسب و معین انجام پذیرد این بخش از فضای شهری دچار بی نظمی و آلودگی محیطی نخواهد شد. از مکان های دیگری که می بایست از مخزن زباله در آنجا استفاده نمود در نزدیکی راهروها و تقاطع های اصلی است که بازهم به دلیل رفت و آمد بسیار زیاد استفاده از این المان ضروری خواهد بود. یکی دیگر از مکان هایی که وجود مخزن زباله در آنجا دارای اهمیت بسیاری برخوردار است ورودی ساختمان ها به ویژه ساختمان های اداری، تجاری، مجتمع های فرهنگی و ورزشی است که در صورت برخورداری از این المان پاکیزگی و بهداشت مورد نیاز این مکان ها تامین خواهد گردید.

محصولات آرا

مجموعه آرا تولید کننده ی سطل زباله، نیمکت، پایه چراغ، مبلمان فضای باز و مبلمان و المان های شهری است که با کاربرد متریال مرغوب که چوب طبیعی عمده ی آن است توانسته است نظر مخاطبان را به خود جلب نماید. این مجموعه ارائه کننده انواع سطل زباله است که در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم. یکی از محصولات این مجموعه سطل زباله آراز است که با استفاده از چوب داگلاس فیر و ترمو پاین ساخته می شود و دارای پایه های فولادی با پوشش رنگ الکترو استاتیک است. پیچ های استیل برای اتصال چوب به فلز مورد استفاده قرار می گیرد. ویژگی و مزیت این محصول تخلیه آسان مخزن است که مهمترین فاکتور و عامل در طراحی و ساخت سطل زباله خواهد بود. آراکس تک مخزن و دو مخزن با طراحی استوانه ای درای جذابیت و زبیایی خاصی است. همانطور که می دانید سطل زباله به دلیل قرارگیری زباله در آن از المان هایی است که حس آلودگی را انتقال می دهد اما نوع متریال، طراحی و ساخت محصولات آرا نه تنها ظاهر مکان را زشت نمی نماید بلکه به عنوان تزئین و المانی برای دکوراسیون مورد استفاده قرار خواهد گرفت. سطل زباله آترا یکی دیگر از محصولات آرا است که دارای بدنه بتنی و مخزن فولادی با پوشش رنگ الکترواستاتیک و همچنین بلبرینگ برای حرکت روان مخزن است. نکته جالب در خصوص این محصول امکان تولید بتن رنگی به صورت سفارشی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات آرا با دپارتمان فروش مجموعه تماس حاصل فرمایید و یا از صفحه اینستاگرام به آدرس urbanfurniture.pararay بازدید به عمل آورید.