خرید گلدان چوبی
تعداد بازدید: 1382تعداد نظرات: 0
1397/03/19 - 10:51

خرید گلدان چوبی

یکی از فاکتورهای زیبایی در پارک ها گل و گلدان چوبی می باشد. گلدان چوبی قابل استفاده در پارک ها، معابر عمومی، رستوران ها، ویلاها، منازل مسکونی، آپارتمان ها، ورزشگاه ها و مجتمع های تجاری می باشد. از چوب ترمو، داگلاس فر و اسپروس در ساخت المان های شهری استفاده می شود. تلفیق چوب و گل از لحاظ بصری تاثیر به سزایی بر چشم انسان می گذارد به طوری که منجر به آرامش ذهن و خیال همچنین دور شدن انرژی های منفی می گردد.

از مهمترین المان های یک پارک می توان به گلخانه و اطاق نگهبانی آن اشاره نمود. باغبانی و گل امور بسیار با اهمیت در پارک و فضای شهری می باشد. استفاده از گلدان چوبی در فضای پارک ها زیبایی خاصی را به محیط می بخشد و در کاهش استرس و فشارهای روانی افراد می کاهد. همچنین برای اطاق نگهبانی نیز می توان از چوب طبیعی استفاده نمود زیرا زیبایی فوق العاده ای به محیط می بخشد. اطاق نگهبانی مکانی است برای پخش موسیقی و اطلاع رسانی و همچنین در گلخانه می توان فروشگاه خرید گل و گیاه دائر کرد که منبع درآمد زایی نیز خواهد شد. گذرگاه ها و معبرهای پارک می بایست از گل کاری و درخت کاری در اطراف برخوردار باشد و چه زیباتر خواهد شد اگر از گلدان چوبی پارس آرای کوهستان با برند آرا استفاده نمود زیرا این مجموعه تولیدی به طور سفارشی مطابق با طراحی و موقعیت مکانی با هر طراحی و ابعادی محصولات و المان های شهری را ارائه می دهد. برای زیباسازی فضای شهری و پارک ها استفاده از آرک های مملو از گل و فلاور باکس توصیه می شود زیرا از ارکان زیبایی بخشی به محیط خواهد بود. بوفه فروش تنقلات نیز در پارک های بزرگ یکی از ملزومات رفاهی شهروندان می باشد که تفریح بازدید کنندگان را تکمیل می نماید. استخر،حوض ،فواره و آب نما از المان های بسیار با اهمیت در زیباسازی و القای حس آرامش به شهروندان می باشد. در کل تمامی فاکتورهای موجود در پارک می بایست موجبات شادی و رفاه حال شهروندان را تامین نماید و نقش مهمی در کاهش استرس خواهند داشت. استفاده از گلدان چوبی در فضاهای داخلی پارک مانند کتابخانه ها نمایشگاه های برگزار شده در پارک دارای نقش بسیار مهمی می باشد و فضا را بسیار جذاب و دلنشین خواهد نمود. سالن های ورزشی نیز باید از فضای مناسب برای کودکان و نوجوانان و تمامی گروه های سنی برخوردار باشد. بنابراین بناهایی که برای پارک های بزرگ می بایست مورد استفاده قرار داد شامل گلخانه (که استفاده از گلدان چوبی علاوه بر زیبایی بخشی به محیط دارای دوام فوق العاده ای می باشد)، اطاق نگهبانی، فضاهای اداری، سالن های سرپوشیده ورزش، اطاق تاسیسات، آمفی تاتر، نمازخانه و سرویس بهداشتی می باشد.

گلدان چوبی در پارک

از جمله ملزومات اساسی و با اهمیت در پارک ها می توان به گلدان یا فلاورباکس ها اشاره نمود. طراحی این المان ها به زیباسازی محیط بسیار کمک می نماید. گل به خودی خود دارای زیبایی فوق العاده ای می باشد که اگر در ظرفی مناسب قرار بگیرد جذابیت آن صد چندان خواهد شد. استفاده از این گلدان چوبی در منازل، حیاط ها و باغ های شخصی نیز امروزه بسیار متداول شده است زیرا علاوه بر دوام دارای کیفیت و جذابیت و گرمی خاصی می باشد.

گلدان چوبی با چوب ترمو

شرکت پارس آرای کوهستان با برند آرا تولید کننده ی گلدان های چوبی با چوب ترمو می باشد که با بهره گیری از مهندسین و طراحان توانمند و خلاق در این عرصه نوآورانه به تولید پرداخته اند. زمینه ی فعالیت این مجموعه در زمینه ی چوب های تخصصی ساختمان می باشد که بخش مبلمان شهری با برند آرا با استفاده از چوب های مناسب، مبلمان و المان های شهری بسیار زیبا و جذاب تولید نموده اند. تزئین  و آرایش شهر و مکان های عمومی با سطل زباله چوبی، نیمکت چوبی، پایه چراغ و گلدان های چوبی از جمله خدمات بی نظیر این مجموعه می باشد. ساخت المان های شهری با استفاده از چوب های طبیعی از جمله ترموود انجام می گیرد که علاوه بر زیبایی و جذابیت دارای دوام و ماندگاری منحصر به فردی می باشد. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات این شرکت با شماره های دفتر مرکزی 7-22631405-021 تماس حاصل نمایید.