راه آسان انتخاب و خرید میز چوبی برای فضای سبز
تعداد بازدید: 718تعداد نظرات: 0
1398/06/02 - 15:35

راه آسان انتخاب و خرید میز چوبی برای فضای سبز

اگر قصد دارید گیاهانی که در شرایط طبیعی خود نیستند را پرورش دهید باید بگوییم که نیازمند هزینه های سنگین به منظور تامین سوخت و انرژی های فسیلی، آب و مواد مغذی خواهد بود. با پرداخت این هزینه ها می توان زیست گاهی طبیعی برای گیاهان به وجود آورد. بنابراین توصیه می شود از کاشتن و نگهداری گیاهانی که تنها با محیط بومی خود سازگار هستند و برای حفظ و نگهداری آنها نیاز به هزینه مضاعفی است اجتناب شود.

در خصوص ایجاد فضای سبز در مکان های مختلف توضیحات بسیاری را عنوان نمودیم. در این مقاله قصد داریم پیرامون گیاهان و نگهداری آنها در فضاهای مختلف و مبلمان و میز چوبی در معابر عمومی صحبت نماییم.

نگهداری گیاهان در فضاهای سبز

موضوع نگهداری در فضای سبز در بیشتر اماکن بالاخص در محیط ها و معابر عمومی را می بایست در سه محور اصلی زیر مورد توجه قرار داد. از حیث قانونی به هیچ فرد حقوقی یا حقیقی مجوز قطع درختان با ارائه دلایل ضعیف و به دور از منطق داده نشود. برنامه ریزی و تدوین دستور العمل های شفاف و فاقد ابهام برای حمایت از فضای سبز توسط تمامی ارگان ها الزامی است. بهره مندی از توانایی های عموم مردم به منظور نگهداری فضاهای عمومی شهری نیازمند آموزش و سامان دهی در کنار برنامه ریزی دقیق خواهد بود. با گنجاندن مطالب آموزشی لازم در کتاب های درسی می توان این مهم را فرهنگ سازی کرد. ارائه برنامه های آموزشی بزرگسالان به وسیله ی برنامه های تلویزیونی و رادیویی از دیگر نکات با اهمیت در این زمینه خواهد بود. ساخت فیلم های انیمیشن با محوریت نگهداری و مراقبت از فضاهای سبز و المان های اماکن عمومی از قبیل میز چوبی و نیمکت های موجود در معابر و پارک ها به گونه ای امکان فرهنگ سازی را دارد که تاثیر آن غیر قابل انکار است. همچنین انتشار و چاپ پوسترهایی به منظور ترغیب استفاده صحیح از امکانات موجود در فضاهای شهری گامی موثر خواهد بود.

میز چوبی در فضای سبز و فضاهای آموزشی

"مگر مدرسه‌ای بدون حیاط هم وجود دارد ؟"و "یا حیاط مدرسه‌ای بدون نیمکت می‌شود؟" می‌توان به جرات گفت که از مهم‌ترین و موثرترین مکان‌ها در آموزش کودکان حیاط مدرسه است. این مکان می بایست قابلیت اجرایی برنامه های پرورشی، تفریحی و تربیتی را به طور شایسته و انگیزشی داشته باشد. انبساط روحی و رفع خستگی در راس عملکرد حیاط مناسب باید در نظر گرفته شود. در پارک ها و معابر عمومی ایجاد فضای سبز و وجود مبلمان شهری و المان هایی مانند میز چوبی برای کاهش استرس و ایجاد نشاط شهروندان نفشی تاثیر گذار خواهد داشت. مکانی برای استراحت و بهره بردن از فضای سبز و درختان حتی کوتاه شاید بتواند نقشی موثر داشته باشد.

آرا تولید کننده مبلمان و المان های شهری

تولید مبلمان مناسب برای فضای باز از قبیل میز چوبی، فلاورباکس، سطل زباله، پایه چراغ، آبخوری و نیمکت و خانه حیوانات با کاربرد چوب های طبیعی فراوری شده از قبیل داگلاس، اسپروس و ترموپاین با طراحی و رعایت اصول ارگونومی صحیح با برند آرا با موفقیت در حال انجام است. از نکات حائز اهمیت این مجموعه ارائه محصولات سفارشی برای مکان های مختلف در سایزها و ابعاد متفاوت است. خدمات پس از فروش یکی از نکات برجسته این مجموعه است که آرامشی ویژه به مشتریان و مخاطبان القا می نماید.

فروشگاه اینترنتی آرا

جلب رضایت و مشتری مداری از بزرگترین اهداف خدمتگزاری این مجموعه است که در راستای ارتباطی برد برد به سوی پیشرفت و فتح قله های موفقیت پیش می رود و به سبب آن، قرار گرفتن محصولات در فروشگاه اینترنتی آرا و امکان خرید آن‌ها به صورت آنلاین بوده است. برای کسب اطلاعات دقیق تر در خصوص محصولات و خدمات ارائه شده با دپارتمان فروش آرا تماس حاصل فرمایید. غرفه پارس آرای کوهستان در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان میزبان شما عزیزان در مکان همیشگی خواهد بود.