طراحی فضای امن با استفاده از فلاور باکس
تعداد بازدید: 802تعداد نظرات: 0
1397/11/10 - 11:56

طراحی فضای امن با استفاده از فلاور باکس

فلاورباکس دارای کاربردهای متفاوتی است علاوه بر زیبایی بخشی به محیط امکان ایجاد محیطی امن با استفاده گل و گیاه را به وجود می آورد. آرا تولید کننده انواع گلدان چوبی با استفاده از گونه های مختلف در ابعاد گوناگون است. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات این شرکت مطالبب تهیه شده را مطالعه نمایید و یا با شماره های دفتر فروش 7-22631405-021 / 09120373980 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان فروش شما را در انتخاب مناسب راهنمایی نمایند.

یکی از مهمترین روش ها برای امن نمودن محیط محصور کردن آن است که این مهم با روش های بسیار متنوعی تحقق خواهد یافت. یکی از روش های محصور نمودن و امن کردن فضاها و محیط ها استفاده از دیوار و یا ایجاد اختلاف سطح و یا ردیفی از درختان، گیاهان و فلاور باکس خواهد بود. توجه به این نکته بسیار با اهمیت خواهد بود که تناسب این فضاها نباید به گونه ای باشد که فضای نامطلوبی را به وجود آورد که احساس حبس شدن، سردی و همچنین بی روح بودن را انتقال دهد روش دیگر ایجاد کنج های امن است. دستیابی به کنج های امن با استفاده از روش های مختلف حاصل خواهد شد. یکی از روش های ایجاد کنج های امن استفاده از اختلاف سطح خواهد بود. فضاهایی که در سطح پایین تری قرار دارند و با دیوار و یا با فلاور باکس و درختان و گیاهان محصور می شود دارای امنیت ویژه ای خواهد بود و از تهدیداتی که در سطح بالا وجود دارد در امان خواهد بود و کنج هایی بسیار دنج که دارای آرامش و حس امنیت بسیاری است را به وجود خواهد آورد. اگر فضاهای خارجی از فضاهای داخلی در سطح بالاتری قرار گرفته باشد نیازی به احداث دیوار نیست می توان با فلاورباکس امنیت را برای فضا و محوطه به طور شایسته فراهم نمود. دیگر روش ایجاد کنج های امن توجه به ساختمان های اطراف محوطه ی مورد طراحی است. با نگاهی دقیق به ساختمان های اطراف می توان حجم کلی را به گونه ای طراحی نمود که برخی بخش ها را به صورت فضای امن و راحت ایجاد نمود.

از دیگر روش های ایجاد امنیت و آرامش استفاده از عناصر تزئینی همانند نیمکت، فلاور باکس و مجسمه است که باید نحوه ی مکانیابی آنها به گونه ای باشد که علاوه بر ایجاد زیبایی امنیت را نیز به محیط می بخشد.

 

فلاور باکس آرا

هلدینگ  پارس آرای کوهستان تامین کننده ی چوب های تخصصی صنعت ساختمان از قبیل ترموود، چوب های ذاتا مقاوم مانند ایپه، چوب آکویا و چوب اشباع و همچنین پارکت های طبیعی از گونه های مختلف از برندهای جهانی می باشد. این مجموعه علاوه بر تامین و اجرای پروژه های بسیار متعددی در زمنیه نما، پارکت، دکینگ، سازه و خانه های تمام چوب، تولید کننده محصولات چوبی، مبلمان و المان های شهری با برند آرا با استفاده از چوب های طبیعی با کیفیت و طراحی ویژه و مطابق با اصول ارگوونومی می باشد. محصولات آرا شامل نیمکت چوبی، خانه ی گربه، خانه سگ، پایه چراغ، آبخوری، میز چوبی، سطل زباله و فلاورباکس چوبی و محصولات سفارشی خواهد بود. برای آشنایی هر چه بیشتر با نحوه ی عملکرد، محصولات و خدمات هلدینگ پارس آرای کوهستان و محصولات آرا به بخش های مختلف وب سایت و یا از صفحه اینستاگرام به آدرس https://www.instagram.com/urbanfurniture.parsaray/ بازدید به عمل آورید.

 

آرا در قله

دلایل اعظمی وجود دارد که برند آرا همچنان بی رقیب در زمینه ی محصولات چوبی، مبلمان و المان های شهری باقی مانده است. مواد اولیه مرغوب یکی از مهمترین عوامل در تولید با کیفیت خواهد بود. محصولات چوبی آرا با استفاده از چوب طبیعی، روغن پوششی محافظ، پیچ و اتصالات از معتبرین ترین و با کیفیت ترین برندهای جهانی تولید می گردد که همین امر یکی از اساسی ترین نقاط قوت این مجموعه است. همچنین بهره گیری از مدیران، متخصصین و مهندسین توانمند در زمینه طراحی، ساخت و اجرا این مجموعه راشاخص نموده است. کارشناسان فروش این مجموعه با ارائه اطلاعات کافی در تمامی مراحل از معرفی محصولات و انعقاد قرارداد تا زمان تحویل کلا و ارائه خدمات همواره پشتیبان مشتریان محترم خواهند بود.