فروش میز چوبی
تعداد بازدید: 1140تعداد نظرات: 0
1397/04/30 - 12:24

فروش میز چوبی

در بوستان های رنگ و هیجان، صدا، بو و عطر استفاده از مبلمان پارکی و المان های چوبی از قبیل میز چوبی و صندلی چوبی نه تنها انسان را به طبیعت پیوند می دهد بلکه زیبایی و گرمی فوق العاده ای را به پارک می بخشد. در پارک بو و عطر از گیاهان و گل های خوش رایحه از قبیل شب بو، محبوبه شب، گل یخ، پیچ امین الدوله به منظور معطر ساختن فضای پارکی استفاده می شود تا فضای مناسبی را برای استراحت و آرامش خیال شهروندان محترم ایجاد نماید.

در مقاله های قبلی در خصوص انواع پارک ها و ملزومات آنها از قبیل میز چوبی، انواع آبنما، دفتر نگهبانی، سطل زباله، تاسیسات و خدمات بهداشتی صحبت نمودیم در این مقاله در ادامه ی مباحث قبل، انواع دیگر بوستان ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

بوستان بو و عطر

در این نوع از بوستان گل و گیاهانی که معطر و دارای رایحه ی دارویی نیز می باشند مورد استفاده قرار خواهند گرفت. اگر بخواهیم در مورد بو و رایحه ی گل بگوییم باید چنین گفت که عطر گل اسانسی است که حاوی مواد روغنی می باشد و از بخار شدن آب درون گیاه جلوگیری می کند. به دلیل اینکه مواد روغنی سنگین می باشند در ساقه ها و برگ ها ذخیره و به صورت تدریجی تبخیر می شوند و بوی خوشی را ایجاد می نمایند.

در بوستان بو و عطر، گیاهان خوش بو و معطر وجود دارند که افزون بر تاثیر روانی مثبت بر روح افراد و ایجاد آرامش، کمک به جلب پرندگان و حشرات مختلف می نماید و بنابراین منجر به گرده افشانی درختان توسط حشرات و پرندگان خواهد شد. بوستان بو و بوستان صدا در کنار هم دارای جذابیت بسیار بالایی خواهند بود. استفاده از میز چوبی و استراحتگاه هایی که دارای رفاه و آسایش می باشند نیز برای این مکان ها الزامی می باشد.

استفاده از انواع گیاهان درختچه ای از قبیل طاووسی، دافنه، یاسمن، میخک هندی، گل یخ، رز، گل شراب، محبوبه شب، پیچ امین الدوله، مگنولیا، گل یخ، نرگس درختی، میخک هندی و گاردنیا از جمله گیاهان خوش بویی می باشند که برای باغ و بوستان ها مورد استفاده قرار می گیرند زیرا دارای رایحه و بوی بسیار خوشایندی می باشند. از دیگر انواع گیاهان و گل هایی که به منظور بو و رایحه ی خوب و همچنین زیبایی آنها مورد استفاده قرار می گیرند شامل شب بو مجلسی، شب بو زعفرانی، آلیسوم، گل عنکبوتی، تنباکوی زینتی، قرنفل و شاه پسند و همچنین گیاهانی از قبیل اسطوخدوس، بومادران، برگ بو، سنتولینا، رزماری می باشند.

میز چوبی و سایر ملزومات

 استفاده از میز به خصوص میز چوبی که هماهنگی شگفت انگیزی با طبیعت داخل پارک خواهد داشت زیبایی و صفای محل را دو چندان می نماید. این نوع از پارک نیز دارای ملزومات و نیازمندی های خاص خود می باشد که شامل پارکینگ، چراغ های خیابانی، چایخانه های سنتی، سرویس های بهداشتی، مبلمان پارکی، خیابان کشی های ساده و تاسیسات و خدمات فضای سبز و دیگر ملزومات مورد نیاز می باشد.

از انواع دیگر پارک، بوستان رنگ و هیجان می باشد که دارای ویژگی و مشخصات خاصی می باشد. سازه ها و ساختمان های این بوستان می تواند پوشیده از طرح ها و رنگ های بسیار زیبایی می باشد. اگر این پارک ها دارای دیوار های حائل نباشند می توان از استند برای خلق طرح های رنگارنگ استفاده نمود. مبلمان و المان های به کار رفته در این پارک از قبیل پایه چراغ ها، آبنماها و وسایل بازی دارای رنگ آمیزی های نشاط آوری خواهند بود. این نکته ی بسیار مهم را می بایست خاطر نشان کرد که استفاده از رنگ های شاد به شدت توصیه می شود اما رنگ های تیره مانند مشکی، قهوه ای یا کرم مورد استفاده قرار نمی گیرند. استفاده از رنگ ها می بایست منطبق بر اصول رنگ شناسی باشد تا از خستگی چشم و روان جلوگیری نماید تا بالعکس منجر به پریشانی روح و روان نگردد. در بوستان رنگ و هیجان بوردهای سفید بزرگ وجود دارد که برای بازدید کنندگان امکان بازی با رنگ را ایجاد می نماید. از آنجایی که چوب زیبایی طبیعی ویژه ای را به محیط می بخشد در این پارک می توان از میز چوبی و همچنین صندلی های چوبی در رنگ های مختلف استفاده نمود.

برند آرا یکی از برترین تولیدکنندگان در زمینه ساخت و طراحی مبلمان و المان های شهری می باشد که همواره تلاش نموده است رضایت مشتریان محترم خود را درجهت ارتقا سطح کیفی محصولات کشور در بخش رفاهی شهروندان جلب نماید. این مجموعه حوزه فعالیت خود را با ارتقا مبلمان شهری به المان های لوکس نظیر میز چوبی، خانه حیوانات، صندلی چوبی، فلاورباکس یا گلدان چوبی و ... گسترده تر نموده است برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش این مجموعه 7-22631405-021 تماس حاصل نمایید و یا ما را از صفحه اینستاگرام به آدرس https://www.instagram.com/urbanfurniture.parsaray دنبال نمایید.