فروش نیمکت چوبی
تعداد بازدید: 4042تعداد نظرات: 0
1397/03/23 - 13:10

فروش نیمکت چوبی

ساخت و طراحی مبلمان و نیمکت چوبی با رعایت اصول استاندارد و ارگونومی از موارد با اهمیت در پارک ها و معابر عمومی می باشد. در بسیاری از بخش های پارک استفاده از نیمکت چوبی از ضروریات است که توجه لازم و کافی برای ساخت آیتم های مطابق با استاندارد از ملزومات گردیده است. اهمیت به سلامت جسم و روح شهروندان که با فضای شهری ارتباط مستقیم خواهد داشت، از عوامل بسیار با اهمیت در رشد و توسعه ی جوامع شهری می باشد.

یکی از ملزومات بسیار با اهمیت برای احداث هر پارک که از وسائل ضروری هر بوستان می باشد نیمکت است که اگر از نوع نیمکت چوبی باشد دارای مزایا و فواید بسیار زیادی خواهد بود. همچنین آلاچیق و سایبان برای آسایش و استراحت مردم از لوازم بسیار با اهمیت می باشد که در پارک های بزرگ و کوچک شهروندان می توانند فارغ از نگرانی و فشار روانی به استراحت در آرامش و آسودگی بپردازند. گل و گیاه و فلاور باکس ها از جمله موارد کمک کننده به زیبایی و جذابیت در معابر و اماکن عمومی می باشد. پارک های بزرگ دارای بخش های مختلفی می باشند که شامل زمین بازی کودکان، زمین بازی بزرگسالان، بوفه، پیاده رو و صدها بخش دیگر می شود که هر کدام را می توان با طراحی جذاب مکانی دلپذیر برای افراد گردد.

نیمکت چوبی در کنار وسایل ورزشی

استفاده از نیمکت چوبی در کنار وسایل ورزشی و بدن سازی کمک بسیار زیادی به افراد در هنگام ورزش کردن و بدن سازی با دستگاه های ورزشی می نماید که بعد از حرکات ورزشی مکانی برای رفع خستگی باشند. امروزه در اکثر پارک ها وسایل ورزشی وجود دارد و در صورتی که نیمکت چوبی با اصول ارگونومیک ساخته شود به طور حتم منجر به برطرف شدن خستگی و تجدید قوا خواهد شد.

همچنین برای برخی وسایل تفریحی مانند میز شطرنج قرار دادن نیمکتی که بر اساس اصول ارگونومی و مهندسی ساخته شده باشد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

همانطور که می دانید پیشرفت یک جامعه در گرو سلامت جسمانی افراد آن جامعه می باشد و به عبارتی دیگر ارتباط بسیار نزدیکی با سلامتی و تندرستی افراد جامعه خواهد داشت. توجه و اهمیت به شهروندان و عوامل انسانی از موارد بسیار با اهمیت در رشد و تعالی هر جامعه می باشد. از آنجایی که فلسفه ی وجودی پارک ها برای آسودگی و ایجاد آرامش و کمک به سلامتی افراد می باشد استفاده از نیمکت چوبی که مطابق با استانداردهای لازم باشد از نکات با اهمیت می باشد.

برند آرا تولید کننده نیمکت چوبی

شرکت پارس آرای کوهستان با برند آرا تولید کننده ی مبلمان چوبی و المان های شهری می باشد که  با بهترین و با کیفیت ترین متریال ها توسط مهندسین و طراحان توانمند با رعایت استانداردهای لازم و اصول ارگونومی ساخته می شوند. برند آرا با سابقه ی طولانی در تولید مبلمان چوبی، پایه چراغ، صندلی و میز چوبی، نیمکت چوبی از تولید کننده های برتر در این زمینه می باشد. چوب مورد استفاده در ساخت محصولات این مجموعه از با کیفیت ترین متریال ها می باشد که کاملا طبیعی و بدون هیچ گونه مواد شیمیایی است بنابراین تماس با سطح این مبلمان دارای ضرر و زیان نخواهد بود. ساخت و طراحی مجموعه بازی کودکان به طور سفارشی با هر نوع و گونه چوبی نیز از فعالیت های این مجموعه می باشد.

امروزه فواید و محاسن استفاده از متریال طبیعی برای تمامی افراد روشن و واضح است. مبلمان از جمله محصولاتی می باشد که تماس مستقیم با بدن و پوست انسان خواهد داشت بنابراین استفاده از چوب طبیعی می تواند عاری از مضرات احتمالی مواد غیر طبیعی باشد. زیبایی و جذابیت حاصل از تلفیق چوب با متریال دیگر به گونه ای می باشد که چشم هر بیننده ای را خیره می سازد. برای مشاهده ی محصولات آرا می توانید علاوه بر سایت به صفحه ی اینستاگرام https://www.instagram.com/urbanfurniture.parsaray مراجعه نمایید و با محصولات نوآورانه این مجموعه آشنا شوید. همچنین با مراجعه به دفتر مرکزی این مجموعه واقع در خیابان ظفر می توانید از گونه های مختلف چوب که در طرح ها و رنگ های مختلف و از معتبرترین برندهای جهانی تامین شده اند دیدن نمایید و یا با شماره های 7-22631405-021 تماس حاصل نمایید تا کارشناسان فروش مجموعه پاسخگوی سوالات شما باشند.

محبوب ترین نیمکت های تولید شده توسط برند آرا

نیمکت چوبی آراز