فروش گلدان چوبی در تهران
تعداد بازدید: 2977تعداد نظرات: 0
1397/07/18 - 15:30

فروش گلدان چوبی در تهران

گلدان چوبی را می توان در مکان های مختلف به منظور زیباسازی و ایجاد طراوت استفاده نمود. مکان هایی که می توان از آن استفاده نمود تراس ها، پله ها، روف گاردن، حیاط، باغ، پارک، رستوران، فضای داخلی منازل، ورودی مکان های عمومی و ساختمان ها می باشد. برند آرا یکی از تولید کنندگان معتبر در حوزه ساخت مبلمان و المان های شهری می باشد به تازگی در بخش المان های لوکس و تزئینی نیز فروش خود را آغاز نموده است که با استقبال بی نظیری مواجه شده است.

گلدان به منظور نگهداری انواع گل و گیاه مورد استفاده قرار می گیرد که در طرح ها و با متریال های مختلف وجود دارد. برای ساخت گلدان از متریال های مختلف استفاده می شود که چوب یکی از زیباترین و مناسب ترین متریال های مورد استفاده برای ساخت آن می باشد. گلدان چوبی به دلیل تناسب با محتویات داخل آن حس مناسب تری را به بیننده انتقال می دهد. برای ساخت گلدان با استفاده از چوب می توان از انواع چوب های فرآوری شده و ذاتا مقاوم استفاده نمود. باید به این حقیقت اعتراف کرد که چوب یکی از تنها متریال هایی می باشد که نه تنها دارای زیبایی و جذابیت فوق العاده ایست بلکه دارای دوام و ماندگاری بسیار بالایی نیز می باشد که در طول مدت زمان طولانی نیاز به تعویض آن نخواهد بود.

برند آرا تولیدکننده گلدان چوبی 

از گلدان چوبی به عنوان المانی برای تزئین و زیباسازی منازل شخصی و همچنین اماکن عمومی، رستوران ها و پارک ها می توان استفاده نمود. گل و گیاه زیبایی فوق العاده ای را به محیط مورد استفاده می بخشد، استفاده از آن در پله های ساختمان های مسکونی و اداری طراوت بی نظیری را به وجود می آورد. از گلدان چوبی در بالکن ها، حیاط و فضای بیرونی ساختمان ها و ویلاها می توان استفاده نمود. طراحان و مهندسین شرکت پارس آرای کوهستان اقدام به تولید محصولات چوبی که مطابق با اصول و استانداردهای جهانی است نموده اند که دارای زیبایی بی نظیری می باشد. شرکت پارس آرای کوهستان با برند آرا تولید کننده ی انواع محصولات چوبی، مبلمان و المان های شهری می باشد که با بهره گیری از طراحان و مهندسین توانمند طرح های سفارشی مشتریان محترم را اجرایی می نمایند. مواد اولیه ای که این مجموعه در ساخت محصولات چوبی خود استفاده می نماید همگی از بهترین و معتبرترین برندهای بزرگ جهانی تامین می گردد که در نهایت ادغام متریال مرغوب و طراحی و ساخت بی عیب منجر به خلق آثاری بسیار ارزشمند، زیبا و جذاب و در عین حال با کیفیت شده است.

گلدان چوبی در باغ فرانسوی

در مقاله های قبلی در خصوص انواع سبک های باغسازی صحبت نمودیم در این جا قصد داریم به سبک باغسازی فرانسوی اشاره کنیم و برخی از باغ هایی که در دنیا به این سبک ساخته شده است را معرفی نماییم.

تا قبل از دوره رنسانس باغ ها و بوستان های فرانسوی آنچنان مورد توجه نبوده است. زیبایی و جذابیت این سبک از باغسازی بعد از دوره ی رنسانس مورد تحول بسیار عظیمی قرار گرفت. اگرچه کلیه باغ های فرانسوی تقلیدی از باغ های ایتالیایی بوده است اما امروزه خود دارای سبکی مستقل می باشند که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. باغ فرانسوی از قرن هفدهم به طور گسترده رواج یافت و بر اساس اصولی چون تقارن، محوریت، هندسه، تاکید غلبه انسان به طبیعت و همچنین تحمیل نظم به قانون طبیعت استوار می باشد. یکی از باغ های بسیار معروف به سبک فرانسوی باغ ورسای می باشد که اغلب کشورهای اروپایی به تقلید از آن باغ هایی را احداث نموده اند. در فرانسه دو نوع پارک وجود دارد : پارک های خصوصی و اشرافی و دیگر پارک های عمومی می باشد. اگر بخواهیم خصوصیات باغ فرانسوی را بیان کنیم باید بگویم که این سبک از باغ دارای محیطی مسطح و بدون فراز و نشیب و هر گونه پستی بلندی می باشد که با چمن پوشیده شده است. ساختمان ها در این نوع از باغ ها دارای تراس و نرده های زیبای سنگی یا فلزی که مجسمه هایی در کنار آنها وجود دارد می باشد. پله هایی بزرگ و زیبا با ارتفاع کم هم چنین وجود حوضی کم عمق با فواره های زیبا در مقابل عمارت و وجود گلدان چوبی و گیاهان بالا رونده از خصوصیات بی نظیر آن می باشد. وجود یک کلاه فرنگی به عنوان آلاچیق و تک درختی در فضای چمن نیز از ویژگی های این سبک باغ می باشد. همچنین معابری که با سنگفرش پوشیده شده است همچون خیابان های پاریس نیز به چشم می خورد.