فلاور باکس چوبی ترمووود
تعداد بازدید: 1901تعداد نظرات: 0
1398/01/14 - 15:54

فلاور باکس چوبی ترمووود

گلدان چوبی برای نگهداری گل و گیاه به منظور تزئین و زیبایی بخشی به محیط دارای اهمیت فوق العاده ای خواهد بود. استفاده از فلاورباکس در فضاهای آپارتمانی، روح سبزی را به محیط زندگی می بخشد که تلفیق چوب فلاورباکس با گل حس طبیعت را به طور شگفت آوری به انسان انتقال می دهد. فلاورباکس ها می توانند نقش جداکننده و المانی برای فضابخشی به محیط در پارک ها، پاساژها و مراکز خرید، مجتمع های مسکونی و اماکن عمومی نیز مور استفاده قرار گیرد.

آرا زیر مجموعه پارس آرای کوهستان با بهره گیری از چوب های فرآوری شده تولید خود در زمینه ی فلاورباکس را وسعت بخشیده است. تولید انواع گلدان چوبی با متریال های مختلف و رنگ و طرح های متنوع و تولید آن مطابق با استانداردها از جمله فعالیت های این مجموعه است. برای نگهداری گل و گیاه به ویژه برای این روزها که گل به طور گسترده ای استفاده می شود استفاده از گلدان چوبی دارای زیبایی بسیار جذابی خواهد بود. یکی از مناسب ترین انواع گلدان ها که برای نگهداری گل و گیاه مناسب است فلاورباکس چوبی است که دارای زبیایی و گرمی فوق العاده ای است که هم برای فضای داخلی منازل و ادارات و هم برای فضاهای بیرونی مورد استفاده قرار می گیرد.

فلاورباکس چوبی

گلدان چوبی برند آرا نه تنها هیچ گونه ضرر و زیانی برای محیط زیست ندارد بلکه استفاده از چوب طبیعی در محصولات و المان های شهری کمک شایانی به کاهش دی اکسید کربن موجود دراتمسفر خواهد نمود. این سوال در ذهن برخی به وجود خواهد آمد که چگونه استفاده از چوب طبیعی منجر به کاهش دی اکسید کربن در اتمسفر خواهد شد؟ برای پاسخ به این سوال باید اشاره به جنگل هایی کنیم که چوب فلاورباکس های آرا از آنجا تامین می شود. پارس آرای کوهستان چوب خود را از کمپانی های معتبر جهانی تامین می نماید که مواد اولیه این کمپانی ها نیز از جنگل هایی به دست می آید که توسط سازمان های جهانی مدیریت می شود و با برنامه ریزی سازمان دهی شده در ازای قطع هر درخت بلافاصله نهالی دیگر کاشته می شود بنابراین این رویکرد دارای فواید و اثرات بسیار موثری در سیستم طبیعت خواهد داشت. زمانی که یک نهال کوچک جایگزین یک درخت بالغ با عمر چند ساله می شود اکسیژن بیشتری تولید می گردد و این پروسه به این گونه انجام می گردد که درختان جوان برای رشد به دی اکسید کربن بسیار بیشتری در مقایسه با درختان کهن نیاز دارند بنابراین دی اکسید کربن چشمگیری را از اتمسفر جذب می کنند و به صورت اکسیژن دفع می کنند. این گونه است که استفاده از چوب درختان جنگل های پایدار برای مصارف مختلف نه تنها ضرری ندارد بلکه کمک بسیار شایسته ای برای جذب دی اکسید کربن و افزایش اکسیژن می نماید.

فلاورباکس آرا

برند آرا تولید کننده انواع فلاورباکس ها با ابعاد مختلف برای اماکن مختلف می باشد. یکی از گلدان های چوبی بسیار پر مصرف برای مکانهای وسیع گلدان آرشا است که به دلیل طول بلند آن برای پاسیو، حیاط، لابی، باغ ها بسیار کاربرد دارد. کاشتن گیاه و همچنین گلهای رنگی درون این گلدان زیبایی فوق العاده ای به فضا می بخشد.

یکی دیگر از کاربردهای بسیار موثر فلاورباکس تقسیم بندی فضاها در پارک، باغ و فضاهای شهری است که می توان به عنوان جدا کننده ای زیبا و جذاب از آن ها استفاده نمود. چوب هایی که این مجموعه برای ساخت و تولید محصولات خود استفاده می نماید شامل ترمو پاین، داگلاس فر و اسپروس می شود که همگی دارای قابلیت استفاده در فضای باز و مقاومت در برابر حمله حشرات، قارچ و کپک و همچنین در برابر اشعه ی خورشید و رطوبت را دارا می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات آرا می توانید به بخش های مختلف وبسایت این مجموعه سری بزنید و همچنین از صفحه اینستاگر ام به آدرس urbanfurniture.parsaray بازدید به عمل آورید و با محصولات جدید و متنوع آشنا شوید. کارشناسان فروش این مجموع با بهره گیری از اطلاعات گسترده و دقیق و سالها تجربه می توانند راهنمای شما در این زمینه باشند. پارس آرای کوهستان با ارائه خدمات پس از فروش همواره همراه مشتریان از ابتدای انعقاد قرارداد تا بعد از فروش و اجرای محصولات خواهد بود.