لانه سگ نگهبان
تعداد بازدید: 956تعداد نظرات: 0
1398/05/19 - 16:14

لانه سگ نگهبان

برند آرا تولید کننده ی مبلمان و المان های شهری نظیر نیمکت، سطل زباله، گلدان چوبی، پایه چراغ و خانه حیوانات از قبیل خانه سگ و گربه است. همانطور که در دین مبین اسلام توصیه های اکیدی بر بهداشت و مراقبت در نگهداری از حیوانات شده است ما نیز پیشنهاد می کنیم مکانی مناسب برای آنها در نظر گرفته شود. خانه سگ با استفاده از چوب فرآوری شده ترمو، اسپروس، داگلاس دارای منافع بسیار متعددی برای حیوان و برای صاحب حیوان خواهد داشت.  

 چوب ترمو به دلیل قرارگیری در حرارت و شرایط خاص فرآوری به مرحله و حالتی می رسد که امکان حمله ی حشرات، و قارچ و کپک به طور 100 درصد کاهش می یابد بنابراین این نوع از چوب دارای فواید بسیار زیادی برای ساخت خانه حیوانات خواهد داشت. برند آرا با ساخت خانه حیوانات با استفاده از مرغوب ترین متریال ها توانسته است پیشرو در زمینه محصولات چوبی گردد. نگهداری و مراقبت از حیوانات بسیار متداول و رایج شده است و این کار مستلزم ایجاد مکانی برای خواب و غذا دادن به حیوان است.  به دلیل تنوع گونه و نوع چوب در مجموعه ی پارس آرای کوهستان، مطابق با سلیقه و انتخاب مشتریان محترم امکان ساخت و اجرا با هر نوع چوب وجود خواهد داشت.

لانه سگ سپکو

چوب ترمو برای ساخت لانه سگ را می توان با استفاده از رنگ های مخصوص محافظت نمود تا در مقابل تابش آفتاب و رطوبت و باد و باران محافظت گردد. یکی ازمزایا و ویژگی های خانه گربه‌ای که از چوب طبیعی فرآوری شده ساخته می شود عدم حمله‌ی حشرات، قارچ و کپک است. همانطور که می دانید پوست و موی حیوانات در معرض آلودگی و ابتلا به بیماری است که با استفاده و کاربرد خانه چوبی استاندارد با متریال مناسب این احتمال به شدت کاهش می یابد. چوب ترمو که تحت فرآوری اصلاح حرارتی چوب قرار می گیرد و یا اگر دقیقا بگوییم به دلیل قرارگیری در حرارت بسیار بالا رطوبت خود را تا حدود 30 یا 40 درصد از دست می دهد، از حیث بهداشتی به حدی ایده آل می رسد.   با خشک شدن چوب و کاهش رطوبت و همچنین تغییر ساختار آن حمله ی حشرات و نفوذ آنها غیر ممکن می شود و مناسب برای زندگی حیوان خواهد شد. دلیل این امر که عدم حمله حشرات در مورد خانه حیوانات از اهمیت بالایی برخوردار است این امر است که حیوانات به دلیل ماهیت و طبیعت خود، برخی از حشرات به پوست بدنشان نزدیک می شوند و احتمال انتقال آلودگی بسیاری به وجود می آید بنابراین توجه به متریال مورد استفاده درخانه حیوانات از اهمیت بسیاری برخوردار خواهد بود. برخی از متریال ها به خودی خود عامل ایجاد میکروب و برخی بیماری ها هستند اما چوب طبیعی که توسط فرآوری ترموود پروسس می شود هیچ نوع از این مشکلات را در بر نخواهد شد.

آرا تولبد کننده ی انواع خانه های سگ و گربه با متریال های مختلف توانسته است در بازار جای خود را با نامی خوش باز نماید. یکی از انواع مدل ها خانه سپکو است که به صورت تمام چوب با استفاده از چوب های داگلاس فیر و ترمو پاین ساخته می شود. روغن پوشش حفاظتی مخصوص فضای باز که مقاوم در برابر اشعه ی UV است برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرد. پیچ های استیل به منظور اتصال بخش های مختلف و جلوگیری از زنگ زدگی و ایجاد پوسیدگی برای چوب مورد استفاده قرار می گیرد. امکان تولید با ابعاد مختلف و چوب های متنوع وجود دارد.

لانه سگ سواکا

یکی دیگر از محصولات این مجموعه لانه سگ سوآکا است که همانند خانه سپکو تمام چوب است. این محصول نیز قابل ساخت با چوب های ترمو پاین و داگلاس فیر است که به منظور محافظت آن از آسیب دیدن از روغن پوششی مخصوص استفاده می شود. پیچ استیل نیز برای اتصال بخش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات این مجموعه با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.