ما به شما قول می دهیم تجیهزات بازی چوبی و گلدان چوبی آرا در کنار هم یک نتیجه تاثیر گذار خواهد داشت
تعداد بازدید: 785تعداد نظرات: 0
1398/07/03 - 12:06

ما به شما قول می دهیم تجیهزات بازی چوبی و گلدان چوبی آرا در کنار هم یک نتیجه تاثیر گذار خواهد داشت

استفاده از متریال های طبیعی برای ساخت تجهیزات بازی کودکان مانند چوب علاوه بر القا حس گرما بخشی و صمیمیت، زیبایی بصری بالایی دارد استفاده از دیگر محصولات چوبی در کنار تجهیزات بازی کودکان می تواند یک انتخاب تاثیر گذار باشد برای آشنایی هرچه بیشتر با محصولات برند آرا تولید کننده مبلمان و المان های شهری توصیه می کنیم مقالات منتشر شده در سایت را مطالعه و دنبال نماییدو یا با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

روح لطیف کودکان همانند آیینه ای شفاف، خالی از هرنقش و نگاری است. در واقع این ما هستیم که بر این صفحه ی شفاف کودکان، رنگ و نقش ها را رقم می زنیم و او همچون آیینه زیبایی ها و زشتی ها را باز می نماید. پس اگر باور کنیم که نقش آفرینیم باید توسط گفتار و رفتار و تجهیزات بازی، آیینه ی دل کودکانمان آنچنان صاف و بی آلایش باشد که آسمان فردایمان رنگین کمان دوستی ها و محبت ها گردد. این دوران یکی از بهترین زمان‌ها برای آشنایی و آموختن است و این آموختن بی شک مستلزم وجود یک فضای بازی مناسب است، فضایی که در زمان اندک بیشترین مطالب و آموزش ها را در اختیار کودک قرار دهد.

اکنون می بینیم که چگونه خلاقیت و ذهنیت طراحان به هزاران طریق خود را به نمایش گذاشته و نتایجی متفاوت به بار می آورد. برخی از تجهیزات بازی کودکان و اجزای آن ممکن است بسیار ماهرانه به نظر آیند، و برخی کمتر. برای مثال ظاهر ساده تجهیزات بازی چوبی حسی از تجربیات و تلاش برای ارائه ی اثری مناسب و متناسب برای جلب نظر کودکان نسبت به فضای پیرامون چون درختان و گیاهان نهفته است. 

تجهیزات بازی آرتا پارت از محصولات آرا

آرا، تولید کننده تجهیزات بازی چوبی 

برای ساختن زمین بازی باید از مواد و مصالح بادوام، بهداشتی و مناسب برای حفظ و نگهداری استفاده نمود. به این منظور، نباید از موادی که کیفیت مسموم کنندگی دارد یا فلز است بدون روکش (فلز رسانای جریان الکتریسیته و در صورت پوشش نشدن سطح آن باعث زنگ خوردی فلز می شود خطر دارد) استفاده نمود. هر چیزی که رویه فلزی دارد باید به خوبی آستر خورده و رنگ آمیزی شود و یا گالوانیزه گردد تا از خطر زنگ زدگی محفوظ و محافظت گردند.

تجهیزات بازی چوبی نسبت به تجهیزات بازی فلزی برتری قابل توجهی دارد. البته جنس چوب به کار رفته باید از نوعی باشد که لاشه یا تراشه نشود و کاملا صاف و صیقل خورده باشد تا از خطر تراشه شدن و به وجود آمدن لبه های تیز و برنده که می تواند به دست و پای کودکان جراحت ایجاد نماید جلوگیری به عمل آورد. در اینجا یکی از نمونه پروژه های تجهیزات بازی چوبی اجرا شده توسط شرکت آرا را به نمایش گذاشته ایم تا شما مخاطبان عزیز با محصولات این شرکت بیشتر آشنا شوید. 

ما خیلی افتخار می کنیم که تولید کننده انواع گلدان چوبی هستیم چون می توانیم بهترین را به شما ارائه دهیم

چوب هم مانند سفال با گیاه هم‌خوان است زیرا از جنس یکدیگرند سفال از جنس خاک و چوب از خود گیاه می باشند. در صورتی که گلدان از چوب ساخته شود باید به علت رطوبت شدید چوب را با لایه های از مواد شیمیای عایق نمود و یا می توان یک گلدان پلاستیکی و یا یک باکس فلزی گالوانیزه شده در داخل آن قرار داد و قاب دور را از جنس چوب ساخت. اگر چوب فلاور باکس از درختان خاص با چوب محکم سوزنی برگان نظیر توت و بلوط تهیه شود سال های زیادی عمر می کند خصوصا اگر با مواد پوشاننده و نگهدارنده آغشته گردد. می توان برای ایجاد یک فضای زیبا و سرزنده از گلدان چوبی استفاده نمود و در مکان هایی که مورد استفاده یا نصب می شوند، آن فضا را با کیفیت تر و طبیعی تر نسبت به دیگر گلدان ها نشان می دهد چون چوب خود از طبیعت است.

گلدان چوبی آرشام از محصولات چوبی آرا

فلاورباکس معمولا در اشکال تکی و یا به شکل خطی پیوسته در کنار هم مورد استفاده قرار می گیرند در صورتی که از فلاور باکس های تکی استفاده شود می تواند اشکال آن‌ها به صورت مکعب و یا استوانه ای و برگرفته از چند ضلعی باشد و در صورت استفاده خطی می توان از اشکال مکعب و یا استوانه ای استفاده نمود. گلدان های چوبی را می توان در فضای بسته داخل خانه و یا در فضای باز محوطه و فضای سبز استفاده نمود. معمولا وقتی تعدادی گلدان تکی در کنار هم قرار می گیرند یک فضای دایره ای یا چهار گوش تشکیل می دهند و وقتی به صورت ردیف پشت سرهم قرار می گیرند یک خط  گلدان چوبی یا کمربند سبز را تشکیل می دهند، که از این خطوط می توان برای تقسیم کردن فضاها و ایجاد دیوار سبز در کنار آلاچیق مورد استفاده قرار داد.

کمربند سبز فضاهای سبزی هستند که از عملکرد کالبدی و اکولوژیک برخوردارند و عمدتا عملکرد اجتماعی ندارند و شما می توانید برای محیط زندگی و کار خود قرار دادن یک سری تجهیزات بازی چوبی برای کودکان و فلاور باکس چوبی، محیط خود را به یک محیط ایده آل برای زندگی و لذت بردن از آن تبدیل کنید.

تجهیزات بازی کودکان برند آرا

 

تجهیزات بازی آرتاپارت

 

تجهیزات بازی چوبی

 

تجهیزات بازی چوبی آرا

شرکت پارس آرای کوهستان با برند آرا با توجه به افزایش فضاهای شهری، مراکز عمومی، پارک ها و در اختیار داشتن انواع چوب ها برای ساخت و تولید انواع مختلف گلدان چوبی و راه اندازی تجهیزات بازی کودکان می تواند شما را یاری نماید و خوشبختانه این امکان را به وجود آورده که به راحتی می‌توان محصولات مورد نیاز را خریداری نمود.

فروشگاه اینترنتی آرا

همچنین می توانید جهت دریافت اطلاعات کامل در رابطه با محصولات چوبی و المان های شهری که در شرکت پارس آرای کوهستان با برند آرا طراحی و ساخته میشود با متخصصین ما با شماره 7-22631405-021 در ارتباط باشید.

مبلمان و المان های شهری آرا