نیمکت چوبی مدرن در سبک های مختلف
تعداد بازدید: 219تعداد نظرات: 0
1400/12/03 - 17:26

نیمکت چوبی مدرن در سبک های مختلف

شما میتوانید با کمترین امکاناتی که دارید در خانه وسایل لازم را تهیه کنید و با به کار گیری ایده های خلاقانه ابزار هایی را در طرح و شکل های مختلف بسازید.در این مقاله قصد داریم که شما را با نیمکت چوبی مدرن درسبک های مختلف آشنا کنیم.

نمیکت چوبی

شما میتوانید با کمترین امکاناتی که دارید در خانه وسایل لازم را تهیه کنید و با به کار گیری ایده های خلاقانه ابزار هایی را در طرح و شکل های مختلف بسازید.در این مقاله قصد داریم که شما را با نیمکت چوبی مدرن درسبک های مختلف آشنا کنیم.

 یکی از دسترس ترین موادی که به راحتی میتوانیم ابزار های متنوع و مختلفی را با آن تهیه کنیم چوب است. و افراد میتوانند برای ساخت انوع وسایل دکور از این چوب استفاده کنند، و با توجه به سلیقه ای که دارند میتوانند ایده های خلاقانه ای با وسایل چوبی بسازند.در این روش میتوانید از تکه های چوب استفاده کنید و آن را به ابزاری خوب و کاربردی تبدیل کنید.

انواع نیمکت چوبی مدرن

با ما (شرکت آرا) برای معرفی 9 نوع از انواع نیمکت های چوبی مدرن همراه باشید

نیمکت چوبی به سبک هندی

نیمکت چوبی مدرن هندی

نیمکت چوبی مدرن هندی

از این نیمکت به عنوان یک المان و عنصر دکوراتیو میتوانید در کنار صندلی مدرن خود استفاده کنید. قبل از به کارگیری ان باید اطمینان حاصل کنید که با دکوراسیون کلی خانه شما متناسب وهماهنگی داشته باشد.

نیمکت چوبی به سبک بوهمی

نیمکت چوبی به سبک بوهمی

گیاه سبز، دیوار سبز، نیمکت با طرح های قدیم این ها همگی عناصر سبک بوهمیان هستند. اگر که شما علاقه دارید که این ایده استفاده از نیمکت چوبی را وارد منزلتان کنید، باید از نیمکتی با چوب خام وهمراه با طرحی کاملا طبیعی استفاده کنید.

نیمکت چوبی مدرن بوهمی

 

نیمکت چوبی شیک به سبک رستوران

نیمکت چوبی شیک به سبک رستوران

این مدل نیمکت ها یک ظاهر بینظیر و شیکی مانند یک اثر هنری معاصر دارند.البته باید گفت که ازاین نیمکت ها فقط در رستوران ها استفاده نمیشود بلکه از ان میتوان در خانه ها نیز استفاده کرد.

نیمکت کشویی

 

نیمکت چوبی کشویی

گاهی وقت ها افراد دوست دارند که تنها در روی نیمکت و جدا از دوستان  بنشینند که این مدل نیمکت طوری طراحی شده است که  میتوانید صندلی و یا نیمکت خود را از دیگران جدا کنید و یا همچنیین میتوانید این نیمکت را به هم نزدیک کنید و در کنار هم بنشینید.

 

spiroنیمکت مارپیچ

مدل این نیمکت پیچ خورده است که برای فضای باز مورد استفاده قرار میگیرد.مارپیچ های این نیمکت محیطی دنج را برای نشستن به وجود آورده است این نیمکت چوبی مدرن فضاهای بزرگ هم مورد استفاده قرار میگیرد اما پیچ خوردگی های آن در فضا های برزگ طولانی تر است و اما در فضاهایی که کوچک هستند این نیمکت پیچ های کمتری دارد.

نیمکت حلقه لاستیکی

این مدل نیمکت شهری از طناب های لاستیکی و چوب افرا ساخته شده است. وقتی که شما روی این نیمکت ها می نشینید به یاد ورزش بانجی جامپینگ می افتید. و این طراحان به این دلیل این نیمکت را طراحی کرده اند که تفریح را به ساکنان شهر اعلام کند.

نیمکت بتنی شاخه ای یا twig

نیمکت بتنی شاخه ای یا twig

نیمکت بتنی شاخه ای

این مدل نیمکت برای فضای آزاد مدرن بهترین گزینه و انتخاب است. به دلیل لبه های گردی که این نیمکت دارد باعث استراحت دادن زانو ها میشود. طراحی این نیمکت به صورت شاخه درخت است .

نیمکت پیانو

این مدل نیمکت یک محصولی است که چندین کاربرد دارد. این نیمکت که شبیه به دکمه ای ازپیانو است.هم مکانی برای پارک کردن دوچرخه است و هم میتوان از ان برای نشستن و استراحت کردن استفاده کرد. این نیمکت به این منظور طراحی شده است که فضایی پر از آرامش را به شهروندان بدهد و هر کس که دوچرخه خود را پارک میکند میتواند بنشیند و استراحت هم داشته باشد.

 

 نیمکت غلتکی یا Rolling 

 یا غلتکی Rolling نیمکت

نیمکت غلتکی

در شهر هایی که بسیار بارندگی دارد و بسیاری از مردم آن از اینکه نیمکت ها خیس میشوند گلایه دارند. این مدل نیمکت به وسیله غلتکی که در کنار نیمکت دارد این امکان را به شما میدهد که از قسمت های خشک آن استفاده کنید پس شما میتوانید بعد از اینکه باران قطع شد روی این نیمکت بنشینید بدون اینکه خیسی را احساس کنید.

یک نیمکت مناسب چه ویژگی هایی دارد؟

نیمکت ها در انواع مختلفی از مدل ها و جنس ها هستند. این نیمکت ها ممکن است که از سنگ و فلز و چوب ساخته شده باشند. و باید به انتخاب شما و همچنین متناسب با فضا باشد و بتواند آن را زیباتر جلوه دهد. و تکیه گاه و دستگیره آن باید از مقاومت بالایی برخوردار باشند.
طوری طراحی شود که همه افراد بتوانند  به راحتی از ان استفاده کنند.
باید ان را جلوی فضای سبز قرار داد تا فردی که از آن استفاده میکند بتواند به راحتی از منظره دیدن کند و لذت ببرد.

نیمکت چوبی مدرن

نیمکت چوبی مدرن

نیمکت چوبی مدرن

نیمکت چوبی مدرن،از دیگر انواع مبلمان ها هستند.که از این طرح میتوان در چیدمان، طراحی منزل، محیط کار و غیره.. استفاده کرد.

نیمکت ها در خانه هایی که اعضای آن به طور منظم در کنار هم نشسته و غذا میخورند مورد استفاده قرار میگیرد و همچنین بسیار کاربردی است.در این شرایط و موقعیت نیمکت مدرن میتواند فضای خوب و ویژه ای را برای شما به وجود اورد و برای دورهمی ازآن استفاده کنید.
در ادامه میخواهیم شما را با برخی از طرح های نیمکت های چوبی مدرن آشنا کنیم.

طرح های نیمکت چوبی مدرن

نیمکت مدرن چوبی

این مدل نیمکت بسیار مرغوب و محبوب بوده و طرفدارن بسیاری دارد. طراحی و ساخت این نوع نیمکت راحت و آسان است و همچنین ظاهر بسیار زیبایی دارد و کار بسیار خوب و ترکیبی فوق العاده را به شما عرضه میکند. از این نیمکت در فضای بیرون حیاط و حتی پارک های می توان استفاده کرد.

 

نیمکت چوبی مدرن اتاق نشیمن

نیمکت چوبی مدرن اتاق نشیمن

نیمکت چوبی مدرن اتاق نشیمن

یکی از مزایای مبلمان مدرن تطبیق پذیری است. و این موضوع در مورد نیمکت های مدرن هم صدق میکند.طراحی درست آن موجب میشود که با موفقیت در فضاهای مختلف و متنوعی قرار بگیرد در یک اتاق خواب هم میتوان از این مدل نیمکت استفاده کرد.

نیمکت منحنی دار

همانطور که دیده ایم نیمکت ها بیشتر صاف و مستقیم هستند و برای میزهای مستطیلی و همچنین مربعی شکل مورد استفاده قرار میگیرند و بسیار مناسب هستند. اما از آن نمیتوان برای میزهای دایره و بیضی شکل استفاده کرد به این دلیل که کاربرد و کارایی چندانی ندارند.

اما این نیمکت های منحنی دار را میتوان برای میزهای دایره و همچنین بیضی شکل مورد استفاده قرار داد و پیدا کردن اینگونه نیمکت ها کار سختی است.

 

نیمکت مبلی

 نیمکت مبلی

با نیمکت مبلی میتوان ایده های جذاب و بی نظیری را در دکوراسیون ایجاد کرد.باید توجه داشته باشید هنگامی که میخواهید نیمکت مبلی را خریداری کنید به دکوراسیون منزلتان دقت کنید، زیرا لازم است که نیمکتی را خریداری کنید که متناسب با فضای داخلی منزل شما باشد

نیمکت مبلی

نیمکت چوبی مدرن دو منظوره

این نیمکت از میز بلند تر است، و همچنین برای حاضرین جای بیشتر و وسیع تری را فراهم میکند و سطح آن از چوب است که میتوان آن را به عنوان میز دیگری مورد استفاده قرار داد.اگر که میز دیگری را هم جلوی آن قرار دهید افراد میتوانند در روی آن غذا بخورند.

نیمکت پشتی دار

این نوع نیمکت ها دارای پوشش پارچه ای هستند که تکیه گاه دارند که به نسبت دیگر نیمکت ها راحت تر هستند و بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند

نیمکت اتاق خواب

نیمکت اتاق خواب

نیمکت در اتاق خواب جذابیت و زیبایی آن را چند برابر میکند و بسیار تاثیر گذار خواهد بود.به این دلیل که بسیار کوچک هستند و همچنین راحتی را به ما عرضه میکند میتوان آن را برای اتاق خواب مورد استفاده قرار داد.این مدل نیمکت ها در اتاق جلوی پنجره قرار میگیرند و به علت پایه های چوبی که دارند و به این علت که از روکش مخملی استفاده کرده اند، بسیار زیبا است و به اتاق خواب زیبایی می بخشد.

نیمکت اتاق خواب

نکات مهم هنگام خرید نیمکت

هنگامی که میخواهید نیمکتی را خریداری کنید باید به اندازه آن توجه داشته باشید که با متراژ فضای شما در تناسب باشد. اگر که شما از سایز و اندازه های نادرستی استفاده کنید، فضای خانه شما بد جلوه میکند.

جنس بدنه، نکته مهم دیگر این است که بدنه نیمکت شما چه جنسی باشد، باید استحکام خوبی داشته باشد و همچنین محکم باشد، و بافت ان باید با فضای منزلتان هماهنگی داشته باشد و فضای زیبایی را نمایان کند.

رنگ و طراحی، شما باید به دنبال تنوع رنگی و مدلی برای این نیمکت ها باشید و بهتر است که رنگ و سبکی را انتخاب  کنید که به فضای خانه شما و همچنین دیگر وسایلتان تناسب و هماهنگی داشته باشد تا ترکیبی زیبا را به شما نشان دهد، زیرا امروزه دعوای اصلی برسر استفاده از نیمکت هایی است که با خانه سازگار نیست پس شما میتوانید با انتخاب رنگ و طراحی درست این مشکل را حل کنید.

دارای پشتی، هنگامی که شما میخواهید نیمکتی را انتخاب وخریداری کنید باید به پشت دار بودن و یا نبودن آن توجه کنید، زیرا بسیار مهم است و اهمیت دارد ، باید طوری طراحی شده باشد که به ستون فقرات هیچ آسیبی وارد نشود و کاملا در حالت استاندارد باشد.

موارد جانبی، باید قابل شستشو باشد و بتوانید قسمت پشتی و روکش آن را به راحتی بشویید، باید مجهزبه کشو باشد تا بتوانید وسایل خود را در آن قرار دهید، پایه ها و اسکلت نیمکت باید از استحکام بالایی برخوردار باشد و همچنین مقاوم باشند.

وزن،توجه به وزن همانند موارد فوق در خرید نیمکت چوبی مدرن از اهمیت بالایی برخوردار است.بهتر است که شما از نیمکت هایی استفاده کنید که وزنی مناسب و سبک دارند و به راحتی میتوان آن را جابجا کرد.

 

شرکت آرا با داشتن چندین سال سابقه در طراحی و تولید انواع مبلمان های شهری مانند نیمکت های چوبی، سطل زباله چوبی، گلدان چوبی، پایه روشنایی و .... و استفاده از چوب های وارداتی ترمو و اشباع شده می تواند بهترین مبلمان های شهری مورد نظر شما را بسازد.

تماس با ما