پایه روشنایی پارکی
تعداد بازدید: 584تعداد نظرات: 0
1398/04/15 - 13:00

پایه روشنایی پارکی

پایه روشنای با برند آرا یکی از محصولات بی نظیر این مجموعه است که هم در روشنایی اماکن، معابر و خیابان ها کمک شایانی می نماید هم بر زیبایی و جذابیت محیط در هنگام روز تاثیرگذار است. جزئیات و اجزا پایه چراغ از قبیل چراغ، پایه، منبع روشنایی و دیگر المان ها میبایست با یکدیگر هماهنگی داشته باشند. تناسب منطقی و منظم اجزا و یکپارچگی در طراحی می تواند منجر به محصولی بی رقیب و باکیفیت گردد و محیط مورد استفاده را از لحاظ زیبایی ارتقا بخشد.

با توجه به گسترش فضاهای سبز در سطح شهر ظاهر و زیبایی المان‌های مختلف که برای این اماکن در نظر می‌گیرند مانند: نیمکت چوبی، سطل زباله، پایه چراغ و بسیاری موارد دیگر اهمیت فراوانی پیدا کردند. در این میان یکی از المان‌ها که نه تنها در فضاهای سبز بلکه در سطح شهر قابل رویت است پایه چراغ است که نور لازم برای افراد در حال تردد و یا روشن کردن شهر را بر عهده دارد. دو دلیل عمده وجود دارد که اهمیت این المان را به روشنی نشان می دهد :

  1. از لحاظ نورافشانی و تامین نور مناسب در شب و همچنین
  2. از لحاظ ظاهر و زیبا ساختن در زمان روز

المان های با اهمیت در خصوص پایه چراغ رنگ، فرم، بافت و همچنین متریال به کار رفته در آن است که سازگاری و هماهنگی با یکدیگر آن را مبدل به عنصری کارآمد و موثر می نماید. اجزای پایه چراغ که شامل قسمت نورانی، حباب، پایه و بدنه است از ضروریات طراحی پایه روشنایی است. استانداردهای رایجی وجود دارد که برای ساخت و نصب پایه روشنایی می توان از آنها استفاده نمود. برای جاگذاری پایه چراغ مکان های مختلفی وجود دارد به طوری که در خیابان می توان در دو طرف و حتی وسط خیابان نیز نصب نمود که هم زیبایی و هم روشنایی مورد نیاز را تامین می نماید.

با وجود آن‌که ارتفاع پایه چراغ‌ها دارای استاندارد بوده باز هم می‌توان با توجه به سلیقه‌ی افراد از پایه‌هایی با ارتفاع مختلف استفاده نمود. مانند مثال در پیاده‌رو ها و در کنار خیابان‌ها اقلب از پایه چراغ‌های بلند و در مناطقی که به دلیل وجود مغازه‌ها روشن هستند پیشنهاد می‌شود از پایه‌ چراغ کوتاه استفاده شود.

مشاهده و خرید محصول

پایه روشنایی در پیاده روها

در روشنایی محل تردد پیادگان باید امنیت و ایمنی افراد به طور خاص در نظر گرفته شود. اشاره به این نکته دارای اهمیت فوق العاده ای است که هیچ گونه نقطه تاریکی نباید از یاد برود. این بدین معناست که تمامی نقاطی که مردم در آنجا رفت و آمد دارند را می بایست با استفاده از پایه چراغ نورانی نمود. شایان ذکر است قوانین و محدودیت های روشنایی معابر و جاده ها هنوز به صورت جامع تدوین نشده است بنابراین طراحی ها المان های متنوع و مختلفی وجود دارد. پارس آرای کوهستان با معرفی برند آرا تولید کننده مبلمان و المان های شهری با رعایت قوانین و الزامات مطابق با استانداردهای جهانی در حال طراحی، تولید و ساخت است. یکی دیگر از نکات با اهمیت به کارگیری وسایل هماهنگ با محیط  است که می بایست با روحیه و دیگر المان ها سنخیت داشته باشد در غیر این صورت منجر به بی نظمی و عدم تعادل در منظر شهری خواهد شد. ارتفاع و نور روشنایی می تواند نشان دهنده ی استفاده و ویژگی یک محیط باشد. نور در معابر گاهی حالت تفریحی و زیبایی پیدا می کند. در این مورد ارتفاع حدود سه تا چهار متر را در میدان ها، گردشگاه ها و پیاده روها پیشنهاد می شود.

مشاهده و خرید محصول

چرا آرا انتخاب مناسبی است؟

این مجموعه با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین چوب های دنیا و مناسب برای فضای باز و همچنین طراحی مهندسی شده با پروسه دقیق تولید و به اجرا درآورده می شود. خانه حیوانات، سطل زباله، پایه روشنایی، فلاور باکس، سطل زباله، نیمکت، میز، آبخوری از جمله محصولات این مجموعه است. چوب های مورد استفاده برای ساخت محصولات این مجموعه شامل ترمو اسپروس، ترمو پاین و داگلاس فیر است که دارای مقاومت، دوام در برابر رطوبت و عوامل جوی فضای باز و همچنین حمله حشرات است. پیچ هایی که برای اتصال چوب ها و دیگر اجزای به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد از پیچ های  اشپکس آلمان است.این پیچ ها استینیلس استیل و به طور فوق العاده ای در برابر رطوبت و سایر عوامل جوی مقاومت بی نظیری برخوردار است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ی فعالیت این مجموعه با کارشناس فروش مجموعه 7-22631405-021 تماس حاصل فرمایید. همچنین شما عزیزان می‌توانید تنها با فشردن دکمه‌ خرید در فروشگاه اینترنتی آرا محصول مورد نظر خود را درب مکان مورد نظر خود دریافت کنید و یا آن را سفارش دهید.

مبلمان شهری آرا | معتبرترین مرجع فروش اینترنتی و حضوری | نیمکت چوبی | فضای سبز