پایه چراغ خیابانی گالوانیزه
تعداد بازدید: 565تعداد نظرات: 0
1397/12/29 - 14:37

پایه چراغ خیابانی گالوانیزه

سه شاخص با اهمیت در خصوص پایه چراغ در محیط های باز و شهری وجود دارد که شامل کیفیت محصول و نصب آن، مراقبت و ساختمان آن می گردد به دلیل کاربرد پایه روشنایی در فضاهای باز که در معرض عوامل مختلف جوی قرار دارند کیفیت این المان نقش بسیار موثری در تاثیر گذاری آن خواهد داشت. نصب این المان با پیروی از علوم مختلف مهندسی و مجریان متبحر و کارآزموده کمک شایانی به اجرای مناسب و مقتضی فضای مورد استفاده خواهد نمود.

سه شاخص با اهمیت در محیط های باز و عمومی در خصوص پایه چراغ  وجود دارد که شامل موارد زیر می شود :

  1. کیفیت نصب 2. مراقبت 3. ساختمان محصول

کیفیت نصب پایه چراغ : یکی از موارد با اهمیت در مورد این المان در پارک ها و معابر عمومی، نصب و اجرای آن دور از دسترس تخریبگران است که می توان یکی از راهکارهای مناسب برای مراقبت و حفاظت از آن در نظر گرفت. البته با اجرای پایه چراغ در مکان هایی که امکان تخریب آن وجود ندارد شاید احتمال نوردهی مناسب کاهش یابد. از دیگر نکات در خصوص نصب و اجرای پایه روشنایی پی سازی محکم آنها است که می بایست از استحکام کافی برخوردار باشد تا صدمه ای به افراد و مکان مورد استفاده وارد ننماید. مراقبت از پایه چراغ می بایست به طور منظم انجام گیرد تا معابر عمومی همواره از محیطی جذاب با المان هایی مناسب برخوردار گردد. 

پایه چراغ چوبی آرا

ساختمان محصول : وسایل روشنایی به طور حتم می بایست از یک ساختمان محکم و با دوام به همراه پوشش مقاوم در برابر اشعه ی UV خورشید و همچنین در برابر هر گونه ساییدگی و خراش و عوامل محیطی و جوی برخوردار باشد. به دلیل استفاده از پایه چراغ در فضای باز توجه به این نکته که برای ساخت آن می بایست از موادی استفاده نمود که دچار زنگ زدگی نشود و همچنین بخش های مختلف آن و قطعاتش دچار خم شدگی نگردد از اهمیت بالایی برخوردار است. اتصالات آن ها حتی الامکان توصیه می شود قابل رویت نباشد تا نتوان توسط عموم به راحتی باز و بسته شود. هماهنگی پایه چراغ از لحاظ متریال به کار رفته و طراحی با دیگر المان ها از قبیل سطل زباله، نیمکت و آبخوری از اهمیت فوق العاده ای از حیث منظر شهری برخوردار است.

روشنایی و پایه چراغ در محیط باز را به طور کلی می توان به طور کلی به سه دسته تقسیم نمود :

  • روشنایی معابر، گذرگا ها، خیابان ها و جاده ها
  • روشنایی پیاده روها و فضاهای شهری و همچنین مکان های عمومی
  • روشنایی به منظور تزئین و نورپردازی گیاهان و آبنماها و همچنین آذین بندی

آرا تولید کننده ی مبلمان شهری  

پارس آرای کوهستان تولید کننده ی مبلمان و المان های شهری با برند آرا با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین چوب های طبیعی و ترکیب آن با فولاد و دیگر متریال از معتبرترین برندها است. مجموعه محصولات این مجموعه شامل نیمکت، سطل زباله، خانه حیوانات، آبخوری، میز چوبی، نیمکت مدرسه، گلدان چوبی و دیگر محصولات چوبی است که زیبایی منحصر به فرد و چشمگیر آن جذابیت فوق العاده ای را به وجود آورده است. این مجموعه یکی از تامین کنندگان چوب طبیعی در ایران است که گونه هایی که در تولید و ساخت مبلمان والمان های شهری از آن ها استفاده می شود شامل ترمو پاین، داگلاس و اسپروس است. طراحی محصولات چوبی در این مجموعه توسط متخصصین و مهندسین خبره و کار آزموده انجام می گیرد و تکمیل کننده ی آن ساخت و اجرا است که توسط تیم اجرایی توانمند پارس آرای کوهستان انجام می پذیرد. نیاز مبرمی به تولید محصولات چوبی و مبلمان شهری به منظور ارتقا سطحی کیفی زندگی شهری افراد جامعه احساس می شود. آمار سرانه ی استفاده مکان های عمومی در کلان شهرهای ایران نسبت به سایر کشورهای پیشرفته دنیا بسیار پایین است و این آمار نشان دهنده ی فقدان وجود پارک ها و فضاهای عمومی و جذاب شهری به طور کافی و وافی است. از این رو شرکت هایی مانند پارس آرای کوهستان که تعداد معدودی هستند با نوآوری یا گرته برداری از مدل های خارجی و متناسب سازی با محیط شهری ایران دست به تولید انواع محصولات مناسب برای فضای باز و مکان های عمومی و شهری نموده است. تنوع این محصولات منجر به رقابت و بالا بردن کیفیت میان تولیدکنندگان می گردد.