چرا مبلمان چوبی؟
تعداد بازدید: 596تعداد نظرات: 0
1397/12/11 - 16:43

چرا مبلمان چوبی؟

کاربرد چوب طبیعی در مبلمان شهری و المان های منسوب به آن نه تنها دارای جذابیت و گرمی فوق العاده ای می باشد بلکه دوام و استقامت این محصولات در برابر عوامل جوی را ضمانت می نماید. داگلاس فر، اسپروس و ترمو پاین از جمله مواد اولیه محصولات پارس آرای کوهستان با برند آرا می باشد. چوب متریالی محبوب در میان طراحان است که امکان تولیدات متنوع را ایجاد می نماید و به دلیل شکل پذیری توانسته است به طور گسترده در تولیدات استفاده گردد.

مبلمان چوبی به دلیل گرمی، راحتی و زیبایی خاص خود برای هر مکان و موقعیتی مناسب می باشد. چوب قابلیت استفاده در ساخت میز، صندلی، قفسه، کابینت، گلدان، پایه چراغ و هزاران کاربرد دیگر را دارا می باشد. کاربرد چوب در مبلمان و المان های شهری دارای مزایا و فواید بیشماری می باشد. ترکیب چوب با متریال های دیگر نیز تلفیق بی نظیری می باشد که منجر به خلق محصولاتی جذاب خواهد شد. مکان و محصولاتی که از چوب ساخته می شود انعکاس دهنده ی جذابیتی بی همتا است که این ویژگی را در دیگر محصولات نمی توان یافت.     

استفاده از چوب در طراحی داخلی ساختمان و یا مبلمان شهری در واقع پیوند دهنده ی زندگی شهری با طبیعت می باشد که منجر به خلق فضایی گرم و حس ارگانیک و طبیعی خواهد شد. چوب و استفاده از آن در محصولات و کاربرد های مختلف از نسل های گذشته مرسوم و رایج بوده است. اگر بخواهیم دلایل استفاده از چوب طبیعی را در بسیاری از کاربردها از قبیل مبلمان ذکر کنیم به فهرستی طولانی و بلند خواهیم رسید اما در اینجا برخی از موارد اصلی که چوب طبیعی را بهترین گزینه برای مبلمان نموده بیان خواهیم کرد.

مبلمان چوبی، دوام و استحکام

به طور حتم چوب متریالی با دوام و مستحکم می باشد که انتخابی بسیار مطلوب و مناسب برای افرادی است که طالب مبلمانی با دوام، زیبا، مستحکم و جذاب می باشند. استفاده و کاربرد مبلمان چوبی که اصولی ساخته شده باشد اطمینان خاطر بی نظیری را به مصرف کننده القا می نماید. مصرف کننده های مبلمان چوبی از این بابت اطمینان خاطر دارند که هر زمان تمایل به فروش این محصولات را داشته باشند امکان پذیر می باشد و در واقع هزینه و پول خود را از دست نخواهند داد. همچنین دوام این محصولات منجر به نگهداری و مراقبت ساده ی آن خواهد شد. هرازگاهی ساب زدن، پولیش کردن و روغن زدن برای بازسازی نیاز می شود که با توجه به کیفیت چوب های حال حاضر این کار به ندرت انجام می پذیرد.

احساس مطلوب و خوشایند با مبلمان چوبی

همانطور که ذکر شد چوب با هر رنگی روشن یا تیره، وقار و جذابیت خاصی را به هر مکان و فضایی می بخشد.چوب متریالی می باشد که پتانسیل بی حد و مرزی را برای طراحی های خلاقانه و نوآورانه پدید می آورد تا بدین وسیله فضایی جذاب خلق شود. در واقع کاربرد مبلمان چوبی در فضای خانه و یا فضای شهری بخشی از طبیعت را وارد زندگی انسان می نماید. پارس آرای کوهستان با بهره مندی از تجربه و دانش فنی در زمینه ی تامین چوب اولیه پیشرو در طراحی و ساخت مبلمان چوبی و شهری می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دپارتمان فروش 7-22631405-021 این مجموعه تماس حاصل نمایید.