چرا نیمکت‌های مدرسه چوبی هستند؟
تعداد بازدید: 625تعداد نظرات: 0
1398/05/02 - 13:51

چرا نیمکت‌های مدرسه چوبی هستند؟

یکی از فواید بی نظیر فضای سبز در بخش های آموزشی است که موجب طراوت و شادابی در روحیه ی فرزندان و تمام افراد در مقاطع مختلف می شود. شرایط فیزیکی و همچنین فضای آموزشی و عناصر تشکیل دهنده ی آن نظیر رنگ، نور، صدا و تجهیزات در کنار محوطه سازی با استفاده از المان هایی از قبیل نیمکت چوبی می توانند در کنار سایر عوامل آموزشی و تربیتی اثرات بی نظیری در روح و روان دانش آموزان و دانش پذیران به همراه داشته باشد.

همانطور که در مقالات قبلی در خصوص ایجاد فضای سبز در محیط های شهری صحبت نمودیم در اینجا نیز قصد داریم به جوانب مختلف آن بپردازیم. بالا رفتن کیفیت فضای آموزشی مطلوب بازده کار آموزش را به طور چشمگیری افزایش می دهد به طوری که احساس وابستگی فرد را به محیط آموزشی افزایش می دهد و بی علاقگی به درس و افت تحصیلی و حتی فرار از مدرسه به حداقل کاهش می یابد.

بهسازی فضای سبز و زیباسازی محیط آموزشی از طرق مختلف ایجاد می شود که شامل کاشتن انواع درخت ها و گلها با شیوه های نوین و همچنین استفاده از المان های پارکی مانند نیمکت با طرح های مختلف و جذاب است. ایجاد جذابیت به ویژه پیوند انسان با طبیعت در حوزه تعلیم و تربیت سنگ اول بهبود روابط آموزش و پرورش خواهد بود.

تحقیقات نشان می‌دهد که ایجاد یک فضای سبز در محیط‌های آموزشی تاثیر به سزایی در میزان تمایل افراد برای کسب علم دارد و به همین دلیل استفاده ار فضای سبز در این قبیل فضا‌ها به وفور دیده می‌شود.حیاط مدرسه یا دانشگاه و هر محیط آموزشی می بایست به گونه ای طراحی گردد تا روح تازه ای را برای یادگیری در وجود دانش پذیران بدمد تا بتوانند مطالب را به طور مطلوب درک و تحلیل نمایند و همچنین انگیزه ی کافی برای ادامه برای آنها به وجود آید. در واقع حیاط مدرسه یا دانشگاه امتداد طبیعی کلاس درس است که اگر با المان های طبیعی گره زده شود روند آموزش را به طور گسترده ای تکمیل می نماید به طوری که تجربه و درک مطالب تئوری و فنی را تسهیل می نماید. 

جاگذاری نیمکت چوبی در محیط آموزشی

به منظور بهسازی محیط فضاهای آموزشی تمایلات دانش آموزان یا دانش پذیران، والدین و معلمان می بایست در نظر گرفته شود. تلاش برای درک و شناخت بهتر دانش پذیران موجب می شود امکانات و تقاضا در راستای جلب رضایت آنها به طور مطلوبی افزایش یابد. محوطه های مدارس دارای انواع و فرم های مختلفی است که شامل : محوطه های بازی و ورزشی، محوطه صف، فضای سبز، پارکینگ

استفاده از نیمکت در این فضاها زمینه استراحت و رفاه حال کاربران را مهیا می نماید تا بتوانند به طور مناسب از این فضاها استفاده نمایند.

آرا تولید کننده المان های شهری

مجموعه پارس آرای کوهستان تولید کننده مبلمان فضای باز و المان های شهری با استفاده از چوب های با کیفیت از قبیل داگلاس، ترمو پاین و اسپروس است که توانسته است تحولی تاثیر گذار در این حوزه به وجود آورد. محصولات این مجموعه طیف وسیعی را پوشش می دهند که شامل نیمکت، پایه روشنایی، سطل زباله، خانه حیوانات، آبخوری، فلاور باکس و محصولات سفارشی متناسب با تقاضای مشتریان خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات آرا پیشنهاد می کنیم به صفحه اینستاگرام ara.urbanfurniture مراجعه فرمایید و یا با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه اینترنتی آرا

قابل ذکر است با وجود فشارها و تبعات طاقت فرسای تحمیل شده بر اقتصاد امروز ایران که گریبان گیر تمامی صنوف شده است خوشبختانه این مجموعه با اقتدار و صلابت گذشته در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان مشارکت به عمل می آورد و همچنان با نوآوری های گذشته برگ زرینی را به سوابق این مجموعه می افزاید. کارشناسان فروش با توانمندی در حوزه ی تخصصی چوب های فرآوری شده همواره پاسخگوی شما عزیزان بوده اند و خوشبختانه مجموعه‌ی آرا این امکان را به شما عزیزان داده است که بتوانید بدون حظور خرید خود را در محیط دلخواهتان تحویل بگیرید تنها با فشردن دکمه‌ی خرید در فروشگاه اینترنتی آرا.