چرا پایه چراغ چوبی؟
تعداد بازدید: 681تعداد نظرات: 0
1397/11/03 - 13:42

چرا پایه چراغ چوبی؟

کاربرد و استفاده از پایه چراغ در پارک ها و فضاهای شهری، همچنین باغ و حیاط های شخصی بسیار مرسوم و به نوعی به منظور تامین نور از ملزومات می باشد. برند آرا تولید کننده ای خلاق با استفاده از با کیفیت ترین متریال ها پیشرو در این زمینه می باشد. در این مطلب می توانید با محصولات و پایه چراغ های(پایه روشنایی) تولید شده توسط برند آرا آشنا شوید.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09120373980 تماس حاصل نمایید.

پایه چراغ به منظور ایجاد روشنایی در فضاهای عمومی، پارک ها، ویلاها و حیاط ساختمان ها مورد استفاده فراوان قرار می گیرد. ایجاد روشنایی برای فضاهای شهری و همچنین فضاهای باز خصوصی از ملزومات بسیار با اهمیت می باشد که جدا از زیبایی دارای اهمیت بسیار فوق العاده ای در ایمنی افراد هنگام شب خواهد داشت.

امروزه زیباسازی فضاهای عمومی و شهری و همچنین تزئین محیط های عمومی و حتی فضاهای باز خصوصی مانند باغ ها و حیاط های شخصی بسیار مهم و ضروری می باشد. ایجاد روشنایی نه تنها امنیت افراد را به وجود می آورد بلکه در شادی و نشاط افراد تاثیر بسزایی خواهد داشت. روشنایی و در واقع نورپردازی زیبایی تجهیزات و المان ها و همچنین فضای مورد استفاده را به طور بسیار شایسته ای زیبا و جذاب می نماید.

شرکت پارس آرای کوهستان در راستای تحقق زیباسازی و رفع نیاز روشنایی شهری و فضای باز اقدام به طراحی، تولید و اجرای پایه چراغ هایی تلفیق چوب و فولاد نموده است. محصولات این مجموعه دارای اشکال مختلف، طرح های متنوع به صورت معمولی و فانتزی با ارتفاع های متفاوت را ارائه می دهد. پایه چراغ های پارس آرای کوهستان دارای تنوع در سایز و اندازه و همچنین طراحی متفاوت که با چوب طبیعی ساخته شده است زیبایی بسیار جذابی را به محیط می بخشد. استقرار محصولاتی این چنینی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است زیرا میزان روشنایی و نوردهی و همچنین جایگاه پخش نور هم در زیبایی و هم نوردهی فضا دارای اهمیت بسیاری می باشد.

 

پایه چراغ چوبی

پارس آرای کوهستان تامین کننده چوب های طبیعی صنعت ساختمان می باشد که در زمینه ی مبلمان و محصولات چوبی به عنوان تولید کننده فعالیت می نماید. تیم طراحی زبده در بخش تولید با ارائه ایده های جدید و خلاقانه در کنار مواد اولیه مرغوب و همچنین گروه نصب حرفه ای منجر به برندی منحصر به فرد با نام آرا شده است. محصولات چوبی آرا که شامل مبلمان و المان های شهری از قبیل نیمکت، پایه چراغ، سطل زباله، خانه حیوانات و آبخوری و هر نوع محصول سفارشی مطابق خواسته و میل مشتریان محترم می باشد.  

رعایت اصول و ضوابط طراحی و مطابقت با استانداردها از موارد بسیار با اهمیت در طراحی اصولی پایه چراغ خواهد بود. موادی که در ساخت پایه چراغ مورد استفاده قرار می گیرد پیشنهاد می شود با دیگران المان ها هماهنگی داشته باشد. کاربرد چوب طبیعی در ساخت مبلمان و المان های شهری از قبیل پایه چراغ، نیمکت و سطل زباله و همچنین آبخوری زیبایی فوق العاده ای را به محیط می بخشد. تلفیق چوب ترمو با فولاد در ساخت این المان ها دارای جذابیت بی نظیری می گردد و هماهنگی آنها با یکدیگر فضا را بسیار جذاب و اثر گذار می نماید.

 

پارس آرای کوهستان با برند آرا ارائه کننده پایه روشنایی هایی در انواع مختلف با نام های آذین، آراز، اسپینا، تابا و نورا می باشد که هر کدام دارای طراحی و ابعاد متفاوت خواهد بود. کاربرد چوب ترمو در زمینه های مختلف امروزه بسیار متداول گشته است. دلایل بسیار زیادی برای این فراگیری این ماده ی طبیعی وجود دارد که همگی به ویژگی ها و فواید ترموود باز می گردد. دوام، استقامت، مقاومت در برابر حمله ی حشرات و رطوبت از صدها مزیت این نوع از چوب می باشد. با توجه به این امر که چوب تحت پروسه ی فرآوری ترموود تا حدود بسیاری رطوبت خود را از دست می دهد بنابراین در صورت قرارگیری در معرض رطوبت و آب دچار تاب برداشتن و انقباض نمی گردد که همین امر آن را بسیار مناسب برای فضای بیرونی نموده است. امکان استفاده در فضاهای باز این ماده را محبوب نموده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات آرا می توانید به وبسایت و یا صفحه ی اینستاگرام مراجعه فرمایید.