گلدان چوبی زینت بخش خانه ی شما
تعداد بازدید: 1318تعداد نظرات: 0
1397/12/22 - 15:33

گلدان چوبی زینت بخش خانه ی شما

گلدان آدنا به دلیل طراحی خاص و ویژه خود امکان استفاده در مکان های مختلف از جمله حیاط منازل، پارک ها، راهرو مراکز تجاری و منازل شخصی به طور گسترده ای وجود خواهد داشت چوب های ترمو پاین اشباع از جمله متریالی است که می توان برای ساخت این محصول استفاده نمود مخزن گالوانیزه طراحی شده در داخل گلدان آدنا شرایط را به وجود خواهد آورد که آب گلدان با خود سازه تماس نداشته باشد. زیبایی و جذابیت این محصول نظر هر بیننده ای را جلب می نماید.

طی سالیان طولانی پدیده ی شهر نشینی و اماکن عمومی از اروپا و امریکا به سایر کشاورهای دنیا انتقال یافت و فضای طبیعی جز استانداردهای شهری قرار گرفت. از همین رو وسایل جمعی و نوظهوری به بافت شهرهای سایر نقاط دنیا انتقال یافت. در پایان دوره ی قاجار با سفر سفیرها و دیپلمات ایران و حتی پادشاهان به جهت تحصیل و گشت و گذار و مراودات بین ملل، به صورت کاملا محسوس عموم لوازم شهری از دیگر فرهنگ ها گرته برداری گردید. شهرها و همچنین واحدهای کوچک تر آن مانند محله ها پویا و زنده هستند که در شرایط بسیاری دچار تغییر و تحولات بی شماری می شوند. بنابراین راهکارهای بسیاری برای هدایت این تغییرات قابل اجرا می باشد تا زندگی انسان ها دچار مشکلات نشوند.

با توجه به برنامه ریزی هایی که در خصوص بهسازی شهری و محله ها انجام  گرفته است پارس آرای کوهستان نیز با برخورداری از رویکردی سازنده اقدام به تولید محصولاتی نموده است تا کمک به زیباسازی شهری در کنار ایجاد رفاه عمومی نماید. مبلمان شهری باکیفیت، طراحی مناسب و استفاده از مواد اولیه مرغوب کمک شایانی به توسعه ی شهری در جهت رشد رفاه شهروندان خواهد نمود.

گلدان چوبی بهترین گزینه

نوروز اولین روزی سال خورشیدی است که جشن آغاز سال جدید ایرانی می باشد. نوروز از کهن ترین جشن های ایران باستان است که از دوران ایران باستان به یادگار مانده است. مردم فلات ایران روز بهار را جشن می گیرند. گل و گیاه سمبل نوروز است که دارای اهمیت فراوان در فرهنگ ما ایرانیان است. با نزدیک شدن به نوروز و فصل بهار خانواده های ایرانی تمایل بسیاری به خرید گل و گیاه خواهند داشت. گل زیبایی و طراوت ویژه ای را به محیط می بخشد و این زیبایی با استفاده از گلدانی جذاب افزایش خواهد یافت.

گلدان چوبی یکی از مناسب ترین و زیباترین گزینه ها برای نگهداری گل و گیاه خواهد بود. پارس آرای کوهستان تامین کننده و عرضه کننده ی چوب های طبیعی در زمینه ی تولید مبلمان و المان های شهری و همچنین محصولات چوبی دارای فعالیت گسترده ای در این حوزه است. برای ساخت محصولات این مجموعه از گونه های مختلف چوب طبیعی استفاده می شود که با استفاده از طراحی و اجرای با کیفیت توانسته است نقش بسیار تاثیر گذار در شناخت مبلمان و بافت شهری ایجاد نماید. نیمکت، آبخوری، سطل زباله، میز، پایه چراغ و گلدان چوبی از جمله محصولات این مجموعه است که همگی با مواد اولیه مرغوب که عمده ی آن چوب است ساخته و اجرا می گردد. گلدان چوبی در ابعاد مختلف با رویکردی دکوراتیو و زیباشناختی مورد استفاده قرار می گیرد.

گلدان چوبی آدنا

یکی از محصولات این مجموعه  گلدان چوبی آدنا است که چوب به کار رفته در ساخت آن از چوب ترمو پاین و پاین اشباع است. به منظور حفاظت از چوب، روغن پوشش حفاظتی مخصوص فضای باز که در برابر اشعه ی UV مقاوم است مورد استفاده قرار می گیرد. سازه ی نگهدارنده ی فولادی با رنگ الکترواستاتیک دارای مقاومت بسیار بالایی است. مخزن این گلدان چوبی گالوانیزه است و پیچ های استیل برای اتصال چوب به فلز در آن به کار رفته است. تولید این گلدان در ابعاد مختلف با استفاده از چوب های متنوع امکان پذیر است.

استفاده از چوب در گلدان حس طبیعت را به افراد در زندگی شهری انتقال می دهد. نتیجه ی سالها پرورش طبیعت، آب و خاک ،چوب است که روح طبیعت و سر زندگی در آن موج می زند. درخت دارای انرژی بسیار پر نفوذ و تاثیر گذاری است که این حس زمانی که به عنوان محصولات چوبی به خانه های ما آورده می شود موجب شادابی و نشاط می گردد. برای کسب اطلاعات در خصوص محصولات آرا می توانید با کارشناسان فروش 7-22631405-021 تماس حاصل فرمایید و یا از وبسایت و صفحه ی اینستاگرام به آدرس urbanfurniture.parsaray بازدید نمایید.