با استفاده از مبلمان چوبی یک پاسیو خاص طراحی کنید
تعداد بازدید: 333تعداد نظرات: 0
1399/05/07 - 17:07

با استفاده از مبلمان چوبی یک پاسیو خاص طراحی کنید

ممکن است شما تنها شرکت آرا را بانام مبلمان شهری در ذهن داشته باشید؛ اما به‌طورکلی شرکت آرا بهترین فروشگاه مبلمان در فضای باز است. شما می‌توانید از محصولات ما در فضاهای مختلف استفاده کنید، یکی از فضاهایی که امروز می‌خواهیم در مورد آن صحبت کنیم، استفاده از مبلمان در پاسیو، تراس یا حیاط خلوت است. برای افزودن جذابیت و شخصیت به فضاهای باز موردعلاقه خود امروز انتخاب گسترده‌ای از مبلمان پاسیوی فضای باز را می‌توانید از ما خریداری کنید یا حتی مبلمان موردنظر خود را سفارش دهید تا ما مطابق با خواسته شما طراحی کنیم و مواد باکیفیت بسازیم.

ممکن است شما تنها شرکت آرا را بانام مبلمان شهری در ذهن داشته باشید؛ اما به‌طورکلی شرکت آرا بهترین فروشگاه مبلمان در فضای باز است. شما می‌توانید از محصولات ما در فضاهای مختلف استفاده کنید، یکی از فضاهایی که امروز می‌خواهیم در مورد آن صحبت کنیم، استفاده از مبلمان در پاسیو، تراس یا حیاط خلوت است. برای افزودن جذابیت و شخصیت به فضاهای باز موردعلاقه خود امروز انتخاب گسترده‌ای از مبلمان پاسیوی فضای باز را می‌توانید از ما خریداری کنید یا حتی مبلمان موردنظر خود را سفارش دهید تا ما مطابق با خواسته شما طراحی کنیم و مواد باکیفیت بسازیم. با استفاده از مبلمان مناسب در فضای باز که باعث می‌شود فضای حیاط‌خلوت، پاسیو و تراس خود را به فضای زندگی تبدیل کنید و نحوه گذراندن اوقات خارج از منزل را تعریف کنید. مهم نیست که سبک و سیاق خود را داشته باشید، می‌توانید مبلمان پاسیو مناسب برای هر فعالیتی داشته باشید. شما می‌توانید از این مکان برای سرو وعده‌های غذایی یا آرامش یافتن از دغدغه های روزانه بعد از یک روز خسته‌کننده استفاده کنید.

مبلمان پاسیو (تراس) چیزی بیش از مکانی برای غذا خوردن یا استراحت در خارج از خانه را فراهم می‌کند، درواقع به‌نوعی فضای داخلی منزل شماست. بهترین مبلمان فضای باز برای پاسیو (تراس) شما مبلمانی است که راحت و بادوام باشد و فضای بیرونی شمارا زیباتر کند. با انتخاب مبلمان فضای داخلی پاسیو، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم یک تجربه در فضای باز ایجاد کنید که شما و خانواده‌تان بتوانید سال‌ها از آن لذت ببرید.

صدها گزینه مختلف برای شما وجود دارد تا با انتخاب مبلمان مناسب فضای باز خود را سفارشی کنید، بامهارت می‌توانید پاسیوی خود را طراحی کنید و آن را به مکان موردعلاقه خود تبدیل کنید. چه یک فضای بزرگ داشته باشید و چه یک فضای کوچک، فضای کوچک نمی‌تواند مانع از ارتقاء پاسیوی شما شود. ما با طیف گسترده‌ای از مجموعه‌های مبلمان فضای باز کار شمارا آسان می‌کنیم و کمک می‌کنیم که حتی از فضاهای کوچک به نحو احسنت استفاده کنید. نورپردازی در فضا و استفاده از پایه چراغ‌های کوچک می‌تواند فضای دلپذیری را ایجاد کنید. شما می‌توانید از صندلی‌های چوبی برای فضای باز استفاده کنید و برای راحتی بیشتر کافی است روتختی یا بالشتک در فضا قرار دهید. اگر فضای وسیع‌تری دارید، یک قسمت در فضای باز را در یک طرف با میزهای چوبی پیک‌نیک از طرف دیگر برای کودکان و نوجوانان آماده کنید تا جایگاه ویژه خود را در داشته باشند. همچنین می‌توانید با استفاده از فلاورباکس های چوبی زیبایی پاسیو (تراس) خود را دو چندان کنید و قرار دادن گل و گیاه شادابی و نشاط را در محیط خود ایجاد کنید.

از تختخواب‌های روزانه و انواع صندلی‌های راحتی و سبک در فضای باز استفاده کنید و از فضای پاسیو (تراس) خود به‌عنوان محلی برای استراحت و لذت بردن از هوای تازه با صندلی‌ها، مبلمان و نیمکت‌های چوبی ساخته‌شده برای استفاده در تمام شرایط آب و هوایی استفاده کنید.

استفاده از فضای پاسیو و تزیین آن با مبلمان  از فصل بهار تازه آغاز می‌شود، از تابستان پر جنب‌وجوش و تا ماه‌های ابتدایی پاییز، پاسیو به یک بخش داخلی و اصلی شما تبدیل می‌شود. برای دستیابی به‌ظاهر و یک مکان تجمع سنتی در فضای باز، میزهای مستطیل شکل و بلند و کلاسیک را با مواد بادوام مانند چوب و ترکیبات آن با سایر مواد نظر بگیرید. اگر پاسیوی شما کوچک‌تر است، سعی کنید از میزهای گرد که در سراسر محل صندلی چیده شده‌اند استفاده کنید. سپس دو یا سه گیاه گلدان بلند را در امتداد لبه فضا، ازجمله درختان زیتون یا کاکتوس‌های فاکس قرار دهید تا یک خط سبز ایجاد کنید. اگر فضای کافی دارید، یک میز قهوه مرکزی بین دو نیمکت چوبی که زیر چتر قرار دارند، ترتیب دهید. روی نیمکت‌ها را با بالش‌های کمری قرار دهید و یک پتو پیک‌نیک را روی قسمت پشتی پرتاب کنید. فراموش نکنید که اگر استخر دارید حتماً به صندلی‌های کنار استخری نیاز دارید. از فصل رشد استفاده کنید و با گیاهان تازه سبز و گل‌های گلدان تزئین کنید. به‌راحتی گیاهان خوراکی مانند ریحان، شوید و رز ماری را در فلاورباکس های چوبی بلند بکارید که به‌راحتی بر روی لبه پنجره قرار می گیرند.

استفاده از پاسیو (تراس) برای ناهارخوری

شما می‌توانید با استفاده از میز و صندلی‌های چوبی فضای پاسیو (تراس) خود را به فضایی برای ناهارخوری تبدیل کنید و از وعده‌های غذایی خود را لذت‌بخش کنید. هنگام خرید مبلمان ناهارخوری در فضای باز، اندازه آن مورد اساسی است که باید به آن توجه شود. برای فضاهای کوچک‌تر، مجموعه مبلمانی را انتخاب کنید که برای دو تا چهار نفر مناسب ایجاد می‌کنند. برای تهیه فضای بزرگ‌تر، به دنبال مجموعه‌های ناهارخوری باشید که به‌راحتی از شش تا هشت میهمان استفاده کنند. تنظیم غذاخوری خود را با اضافه کردن یک چتر خاص کنید تا بتوانید اوقات فراوان را در بیرون بگذرانید و بدون قرار گرفتن در معرض آفتاب زیاد از فضا استفاده کنید.

استفاده از چوب

از میان همه گزینه‌های ممکن برای مبلمان در فضای باز، چوب تاکنون محبوب‌ترین گزینه است. چوب خوب از قابلیت‌های طبیعی و آب و هوایی برتر برخوردار است. می‌تواند حتی شرایط سخت‌ترین محیط‌ها را تحمل کند و زیبایی بی‌نظیر به محیط شما بدهد. بر روی چوب‌ها از روغن استفاده می‌شود که آنها را در برابر اشعه uv  مصون می‌کند. همچنین چوب ترموود باعث می‌شود در برابر حمله حشرات مقاوم‌تر و در برابر آب غیرقابل نفوذ باشد. روغن‌ها همچنین چوب را از پوسیدگی خشک محافظت می‌کنند و چوب یک گزینه مبلمان فضای باز بسیار قوی و ماندگار را تشکیل می‌دهد. شما اگر از چوب‌های سوزنی‌برگ برای ساخت مبلمان خود استفاده کنید به‌راحتی می‌توانید آنها را به رنگ دلخواه خود تبدیل کنید و متناسب با فضای خودرنگ دلخواه را انتخاب کنید.

برای زیبایی بیشتر به فضای بیرون، می‌توانید یک میز چوبی را با یک نیمکت انتخاب کنید. با انتخاب بالش‌ها و کوسن‌های مناسب رنگ را به فضای خود اضافه کنید و به محیط خود روح ببخشید. برای ایجاد یک فضای مدرن و درعین‌حال مینیمالیستی، می‌توانید از ترکیب چوب با فلزهای سبک استفاده کنید.

مجموعه‌های مبلمان پاسیو که از جنس چوب ساخته‌شده‌اند، در برابر عناصر بیرونی مقاوم هستند و مراقبت از آنها آسان است. استفاده از چوب به دلیل عایق حرارت بود برای تمام فصول مناسب است و همچنین استفاده از چوب ترموو در ساخت مبلمان آنها را در برابر رطوبت مقاوم می‌کند.

برای استفاده از صندلی و نیمکت‌های چوبی در فضای باز می‌توانید از کوسن‌های مناسب برای فضای باز استفاده کنید که دارای پارچه‌های مقاوم در برابر کپک هستند. چترهای پاسیو در روزهای گرم و آفتابی سایه موردنیاز شمارا ایجاد می‌کنند. همچنین می‌توانید برای استفاده حداکثری از فضای پاسیو (تراس) در زمستان نیز از بخاری‌های کوچک استفاده کنید. همچنین می‌توانید از پوشش‌های مبلمان پاسیو برای ماندگاری بیشتر مبلمان فضای باز خود در برابر آب‌وهوای نامناسب استفاده کنید.

با انتخاب مبلمان فضای باز و باکیفیت بالا، یک فضای زندگی جذاب را در فضای باز ایجاد کنید. فضای سرپوشیده خود را به یک مرکز تفریحی و سرگرمی تبدیل کنید. 

در بین متن چند نمونه از طراحی های مختلف پاسیو را برای شما قرار دادیم  تا شاید به شما در انتخاب مناسب کمک کند، ما کنار شما هستیم با ما تماس بگیرید.

 

مبلمان شهری آرا | معتبرترین مرجع خرید و فروش مبلمان شهری | مبلمان شهری چوبی | نیمکت چوبی