چوب و بتن یک ترکیب بی نظیر برای مبلمان شهری
تعداد بازدید: 632تعداد نظرات: 0
1399/04/03 - 14:37

چوب و بتن یک ترکیب بی نظیر برای مبلمان شهری

ترکیب چوب و بتن از نظر زیبایی شناسی بهترین و کاربردی ترین مواد هستند. با تولید با کیفیت و انتخاب مواد مناسب و طراحی مدرن این قطعات مبلمان شهری محیط زیست ما را از جمله پارک های شهری و باغ ها غنی می کنند.مبلمان شهری مانند نیمکت ها برای استراحت افراد مهم است. طراحی مبلمان شهری و کیفیت مواد مورد استفاده در اینجا قابل توجه است. هرچه طراحی برای استفاده کاربر مناسب تر باشد و هرچه متریال بهتری انتخاب شود، کیفیت زندگی افراد بالاتر خواهد بود.

ترکیب چوب و بتن از نظر زیبایی شناسی، بهترین و کاربردی ترین مواد هستند. تولید با کیفیت و انتخاب مواد مناسب و طراحی مدرن این قطعات مبلمان شهری، محیط زیست ما را از جمله پارک های شهری و باغ ها غنی می کنند. به طور حتم ایجاد فضای شهری بدون مبلمان شهری امکان پذیر نیست.

مبلمان شهری برای مقابله با استرس

در قرن بیست و یکم، شکایت و نارضایتی از زندگی شهری افزایش یافته است. شهرهای پر ازدحام و با تردد زیاد باعث ترافیک، مشکل در حمل و نقل و البته عصبی بودن مردم و استرس می شود. استرس به عنوان مهمترین مشکل این دوران، می تواند از نظر جسمی، عاطفی و یا رفتاری خود را نشان دهد و سرچشمه بسیاری از بیماری ها باشد. بهترین راه برای غلبه بر این امر این است که تا حد ممکن از موقعیتهای استرس زا دوری کنید. اگرچه به نظر می رسد کار ساده ای است، اما چگالی شهر را در نظر نمی گیرد. برای این کار پارک ها، باغ ها و موسسات فرهنگ و هنر نقش بزرگی دارند.

طراحی مبلمان شهری

مبلمان شهری مانند نیمکت ها برای استراحت افراد مهم است. طراحی مبلمان شهری و کیفیت مواد مورد استفاده در اینجا قابل توجه است. هرچه طراحی برای استفاده کاربر مناسب تر باشد و هرچه متریال بهتری انتخاب شود، کیفیت زندگی افراد بالاتر خواهد بود. در حالی که مبلمان شهری نیازهای کاربران را در مناطقی مانند پارک ها، باغ ها، میادین برطرف می کند، در فضای داخلی ساختمانها نیز از آنها برای اهداف محوطه سازی استفاده می شود.

چوب و بتن به عنوان مواد ایده آل

چوب و بتن دو ماده برتر برای طراحی مبلمان شهری هستند. طراحی مبلمانی که در خارج از خانه مورد استفاده قرار می گیرد باید در مقابل شرایط بد آب و هوایی مقاوم باشد. چوب و بتن گزینه های خوبی برای این کار هستند.

چوب و بتن نه تنها در برابر هوای بد بلکه از اثرات منفی هوا بر روی مبلمان محافظت می کند. به عنوان مثال، مواد پلاستیکی و فلزی به اندازه کافی در برابر نور خورشید مقاوم نیستند. جدا از این، ممکن است خورشید شکل مواد شیمیایی مورد استفاده در تولید پلاستیک را تغییر دهد و این سلامت انسان را به خطر می اندازد. از طرف دیگر ، مواد فلزی به راحتی می توانند زنگ بزنند.

طرح های مبلمان ساخته شده از چوب و بتون محکم و بادوام هستند. در تولید مبلمان شهری باید منطقه به طور کامل بررسی شود. همچنین باید شرایط آب و هوایی مورد توجه قرار گیرد.

این طراحی های مبلمان شهری که از محصولات آرا هستند با محیطی که در آن قرار دارند سازگار هستند. این محصولات می توانند متناسب با نیاز شما تنظیم شوند. رنگ های آنها را می توان با توجه به محیط شما تنظیم کرد.

 

مبلمان شهری آرا | معتبرترین مرجع خرید و فروش مبلمان شهری | مبلمان شهری چوبی | نیمکت چوبی

ویژگی های گلدان چوبی و راهنمای خرید گلدان چوبی شهری
1400/12/18 - 10:22

ویژگی های گلدان چوبی و راهنمای خرید گلدان چوبی شهری

گلدان چوبی شهری یکی از زیباترین نمونه های گلدان برای استفاده در محوطه های مختلف است. این محصول باعث ایجاد یک فضای کاملا طبیعی و با زیبایی منحصر به فردی می شود. برای بسیاری از کسانی که به دنبال ایجاد یک فضای ارگانیک و طبیعی هستند، پیشنهاد بسیار مناسبی است. استفاده از یک گلدان چوبی در مقایسه با سایر نمونه‌های گلدان در یک محوطه یا فضای شهری، می‌تواند حس متفاوتی را در افراد ایجاد کند. این گلدان ها باعث برقراری یک ارتباط عمیق تر با طبیعت می شوند که در کنار سایر المان های چوبی کاربرد بسیار زیبایی برای استفاده در محوطه ها و معابر مختلف شهری را دارند. انواع مدل های گلدان چوبی جدا از تمام ویژگی هایی که دارند، از ظاهری متفاوتی نسبت به سایر گلدان ها برخوردارند. چون از مواد طبیعی ساخته شده اند و یک حس طراوت و دلنشینی را در محوطه ایجاد می کنند. همین امر باعث شده است تا بسیاری از طراحان فضاهای سبز کاربرد گلدان های چوبی را در اولویت های خود قرار دهند.